egoPERFECTUS - individualus mokymasis

Apie mus

egoPERFECTUS – tai tiksliausias būdas tobulėti siekiančiam žmogui įgyti unikalų pranašumą prieš kitus. Žinančiam savo tikslus ir poreikius žmogui teikiame individualias konsultacijas dėl mokymosi ir kitų edukacinių paslaugų. Galime tai pasiekti, nes esame personalizuotos edukacijos lyderis Lietuvoje, turime žinomiausius personalizuotos edukacijos konsultantus, naujausią mokymosi medžiagą bei originaliai sukurtas personalizuotos edukacijos metodikas.

UAB „Ego perfectus“ – personalizuotos edukacijos rinkos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, priklausanti edukacinių įmonių „Kalba“ grupei. Šiai grupei taip pat priklauso „Kalba.Lt“ ir „Kalba.Lv“.

2005 m. įkurta kalbų mokykla UAB „Lingua perfecta“ įžvelgė individualizuoto mokymosi svarbą ir prisijungusi prie „Kalba“ įmonių grupės su nauju pavadinimu egoPERFECTUS žengė tvirtą žingsnį personalizuotos edukacijos srityje. Bendrovė siekia suprasti kliento asmeninius poreikius, tikslus ir pateikti asmeniškai jam sukurtą edukacijos pasiūlymą.

Šiuo metu įmonėje dirba žinomiausi personalizuotos edukacijos specialistai, vidurinio, aukštojo mokslo užsienyje ir karjeros konsultantai, gimtakalbiai užsienio kalbų dėstytojai bei kvalifikuoti korepetitoriai. Mokymui ir konsultacijoms naudojama tik naujausia mokymosi medžiaga bei originalios personalizuotos mokymo programos.

Darbuotojų profesionalumas, patirtis, originalios metodikos ir įmonės vertybės leidžia teikti kokybiškas personalizuotos edukacijos paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje.

Turite klausimų?

+370 694 57384

Rytis Jurkėnas

Rytis Jurkėnas

Profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės „Kalba“ savininkas, kuriai priklauso „Kalba.Lt”, „Kalba.Lv”, „Ego perfectus” Lietuvoje ir Latvijoje.

„Gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, tad sėkmės siekiantis žmogus privalo mokytis ir tobulėti nuolatos. Mano strategija – mokytis visą gyvenimą. Be to, tai be galo įdomu ir malonu. Turiu medicinos gydytojo ir vadybos magistro diplomus, esu entrepreneris, o profesionalios karjeros konsultacijos yra mano hobis ir aistra. Karjeros konsultavimas – tai metodas, kuomet naudojantis specialiomis metodikomis ir testais padedama teisingai pasirinkti savo gyvenimo kelią.

Seniai suvokiau, kad norint būti geriausiu savo srityje, privalai mokytis ir tobulėti pats. Todėl asmeniškai pats esu aplankęs daugiau kaip 100 universitetų ir vidurinių mokyklų visame pasaulyje, giliai išstudijavęs išsivysčiusių šalių švietimo sistemas bei mokymo metodus. Pasaulinė praktika teigia, jog kiekvienas individas yra asmenybė, turinti individualų žinių ir gebėjimų rinkinį. Su žiniomis šiandien viskas paprasta – joms perteikti skiriama didžioji laiko dalis. Tačiau tokiu būdu dažnai yra ignoruojami asmens gebėjimai. Čia ir slypi sėkmingos karjeros esmė: kiekvieno individo stiprių savybių išryškinimas ir atskleidimas, pritaikant individualiai parinktus mokymo metodus ir sistemas.

Personalizuota edukacija, sudarydama galimybes įgyti individualų pranašumą, yra sėkmingos karjeros pamatas.“

EgoPerfectus direktorė Aida Sodienė

Aida Sodienė

Direktorė

„Daugiau nei dešimt metų konsultuoju klientus įvairių mokymosi programų užsienyje klausimais. Esu aplankiusi daugumą vidurinių mokyklų tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje, dalyvavau ir gilinau profesines žinias edukacinėse konferencijose Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje bei JAV. Gerai išmanau įvairių šalių švietimo sistemas ir konkrečių mokyklų privalumus.

Ilgametė patirtis leidžia man suprasti, kad tiek tėvams, tiek moksleiviams mokymosi užsienyje pasirinkimas yra labai atsakingas sprendimas. Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir individualus, kiekvienas stengiasi rasti savo asmeninį kelią.

Mano nuomone, personalizuota edukacija – tai geriausias būdas, sutelkiant asmeninį dėmesį, profesines žinias ir sukauptą patirtį, kiekvienam vaikui parinkti labiausiai jam tinkantį individualų mokymosi ir tobulėjimo kelią.“

jurgita stankeviciute

Jurgita Stankevičiūtė

Projektų vadovė

„Dirbdama personalizuotos edukacijos rinkoje kasdien susipažįstu su vis naujais, įdomiais žmonėmis, kurie trokšta nuolatinio asmeninio tobulėjimo. Kiekvienas jų į mano gyvenimą įneša kažką naujo: energijos pliūpsnį, šypseną, kuri iškart suteikia dienai daugiau pozityvumo, ar dar vieną postūmį man pačiai siekti daugiau, aukščiau, plačiau.

Kasdieniame gyvenime ir darbinėse situacijose vadovaujuosi Pablo Picasso žodžiais „Viskas, ką gali įsivaizduoti, yra realu“. Kviečiu ir jus įsivaizduoti, tikėti savo jėgomis ir versti savo svajones realybe.“

Untitled-1

Vytautas Masiokas

Studijų užsienyje projektų vadovas

„Edukacine sfera susidomėjau prieš šešerius metus. Išbandęs Lietuvos, Danijos, Jungtinės Karalystės švietimo sistemas ir stažuotes Nyderlandų ir Vokietijos aukštosiose mokyklose, nutariau sieti gyvenimą su studijų užsienyje konsultacijomis. Tikiu, kad savo žiniomis ir patirtimi, galiu padėti tiems, kurie nėra tikri dėl ateities.
Padėti, patarti, rasti individualų sprendimą kiekvienam būsimam studentui yra mano aistra. Mėgaujuosi šiuo darbu, nes suteikdamas pagalbą kitiems pats tobulėju kaip specialistas: kiekviena sudėtinga situacija man yra dar viena galimybė išmokti ką nors naujo. “

giedre 2

Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

Projektų koordinatorė

„Skaitydama paskaitas universitete padariau asmeninę išvadą, kad besimokančiojo rezultatai priklauso nuo interesų ir savęs inicijavimo, todėl svarbu laiku sutelkti dėmesį į asmeninio mokymosi būdo pasirinkimą, suteikiant galimybę mokytis savarankiškai, dinamiškai prisitaikant prie įgūdžių, smalsumo ir tikslų.
Teisinga mintis, kad žinios – tai vienintelis dalykas, kuris išaukština vieną žmogų prieš kitą, tad mokslas iš žmogaus reikalauja viso gyvenimo.“

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.