Apie mus

egoPERFECTUS – tai tiksliausias būdas tobulėti siekiančiam žmogui įgyti unikalų pranašumą prieš kitus. Žinančiam savo tikslus ir poreikius žmogui teikiame individualias konsultacijas dėl mokymosi ir kitų edukacinių paslaugų. Galime tai pasiekti, nes esame personalizuotos edukacijos lyderis Lietuvoje, turime žinomiausius personalizuotos edukacijos konsultantus, naujausią mokymosi medžiagą bei originaliai sukurtas personalizuotos edukacijos metodikas.

UAB „Ego perfectus“ – personalizuotos edukacijos rinkos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, priklausanti edukacinių įmonių „Kalba“ grupei. Šiai grupei taip pat priklauso „Kalba.Lt“ ir „Kalba.Lv“.

2005 m. įkurta kalbų mokykla UAB „Lingua perfecta“ įžvelgė individualizuoto mokymosi svarbą ir prisijungusi prie „Kalba“ įmonių grupės su nauju pavadinimu egoPERFECTUS žengė tvirtą žingsnį personalizuotos edukacijos srityje. Bendrovė siekia suprasti kliento asmeninius poreikius, tikslus ir pateikti asmeniškai jam sukurtą edukacijos pasiūlymą.

Šiuo metu įmonėje dirba žinomiausi personalizuotos edukacijos specialistai, vidurinio, aukštojo mokslo užsienyje ir karjeros konsultantai, gimtakalbiai užsienio kalbų dėstytojai bei kvalifikuoti korepetitoriai. Mokymui ir konsultacijoms naudojama tik naujausia mokymosi medžiaga bei originalios personalizuotos mokymo programos.

Darbuotojų profesionalumas, patirtis, originalios metodikos ir įmonės vertybės leidžia teikti kokybiškas personalizuotos edukacijos paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje.

Turite klausimų?

+370 618 01387

Rytis Jurkėnas

Rytis Jurkėnas

Profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės „Kalba“ savininkas, kuriai priklauso „Kalba.Lt”, „Kalba.Lv”, „Ego perfectus” Lietuvoje ir Latvijoje.

„Gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, tad sėkmės siekiantis žmogus privalo mokytis ir tobulėti nuolatos. Mano strategija – mokytis visą gyvenimą. Be to, tai be galo įdomu ir malonu. Turiu medicinos gydytojo ir vadybos magistro diplomus, esu entrepreneris, o profesionalios karjeros konsultacijos yra mano hobis ir aistra. Karjeros konsultavimas – tai metodas, kuomet naudojantis specialiomis metodikomis ir testais padedama teisingai pasirinkti savo gyvenimo kelią.

Seniai suvokiau, kad norint būti geriausiu savo srityje, privalai mokytis ir tobulėti pats. Todėl asmeniškai pats esu aplankęs daugiau kaip 100 universitetų ir vidurinių mokyklų visame pasaulyje, giliai išstudijavęs išsivysčiusių šalių švietimo sistemas bei mokymo metodus. Pasaulinė praktika teigia, jog kiekvienas individas yra asmenybė, turinti individualų žinių ir gebėjimų rinkinį. Su žiniomis šiandien viskas paprasta – joms perteikti skiriama didžioji laiko dalis. Tačiau tokiu būdu dažnai yra ignoruojami asmens gebėjimai. Čia ir slypi sėkmingos karjeros esmė: kiekvieno individo stiprių savybių išryškinimas ir atskleidimas, pritaikant individualiai parinktus mokymo metodus ir sistemas.

Personalizuota edukacija, sudarydama galimybes įgyti individualų pranašumą, yra sėkmingos karjeros pamatas.“

EgoPerfectus direktorė Aida Sodienė

Aida Sodienė

Direktorė

„Daugiau nei dešimt metų konsultuoju klientus įvairių mokymosi programų užsienyje klausimais. Esu aplankiusi daugumą vidurinių mokyklų tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje, dalyvavau ir gilinau profesines žinias edukacinėse konferencijose Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje bei JAV. Gerai išmanau įvairių šalių švietimo sistemas ir konkrečių mokyklų privalumus.

Ilgametė patirtis leidžia man suprasti, kad tiek tėvams, tiek moksleiviams mokymosi užsienyje pasirinkimas yra labai atsakingas sprendimas. Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir individualus, kiekvienas stengiasi rasti savo asmeninį kelią.

Mano nuomone, personalizuota edukacija – tai geriausias būdas, sutelkiant asmeninį dėmesį, profesines žinias ir sukauptą patirtį, kiekvienam vaikui parinkti labiausiai jam tinkantį individualų mokymosi ir tobulėjimo kelią.“

Aleksandras-Feldmanas

Aleksandras Feldmanas

Studijų užsienyje skyriaus vadovas

„Esu vienintelis Lietuvoje ICEF (International Concultants for Education and Fairs) sertifikuotas profesionalus studijų užsienyje konsultantas. Aukštojo mokslo konsultavimo srityje turiu 8 metų darbo patirtį. Profesines žinias tobulinausi tarptautinėse edukacinėse konferencijose Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, JAV, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir daugybėje kitų šalių. Per 8 darbo metus edukacinėje srityje profesionalias konsultacijas studijų užsienyje klausimais suteikiau tūkstančiams būsimų studentų iš Lietuvos bei kitų pasaulio šalių. Sukaupiau daug žinių bei patirties. Puikiai išmanau stojimo į užsienio universitetus ypatumus, žinau pasiūlą, galiu pateikti pačius tinkamiausius variantus būsimiems studentams.

Personalizuota edukacija – tai mano darbo metodas. Individualios būsimo studento konsultacijos – tai jo poreikių, tikslų ir galimybių išsiaiškinimas bei tinkamiausio pasiūlymo parinkimas.“

inga-pauzuoliene

Inga Paužuolienė

Mokymų kokybės vadovė

„Man svarbiausia tai, kas neapčiuopiama – jausmas, santykis, vertybės. Mokau suaugusius žmones 9 metus, iš jų 7 metus dirbu su mokiniais bei įmonėmis, turinčiomis individualių poreikių, keičiu jų nuostatas apie mokymą ir mokymąsi. Jaučiu pasitenkinimą, kai po mokymų sesijos žmonės patobulėja ne tik mokomosios kalbos vartojimo srityje. Todėl mano didžiausias asmeninis pranašumas yra neapčiuopiamos vertės kūrimas.

Aš žinau, kad turiu įžvalgų ir matau, kuria kryptimi juda žmonių masė. Tačiau aš einu ta kryptimi, kuria pati tikiu, ir žinau, kad esu savo vietoje ir darau tai, ką gebu geriausiai. Todėl personalizuota edukacija yra ne tik mano darbo metodai, bet ir mano gyvenimo filosofija.“

ieva-leskyte

Ieva Leškytė

Projektų vadovė

„Manau, kad laisvė yra visa ko gyvenime priežastis. Laisvė – tai galimybė gyventi nešablonišką gyvenimą. Laisvė keliauti, pažinti skirtingas kultūras ir išgirsti istorijas. Laisvė visada norėti, siekti ir išmokti daugiau. Laisvė tobulėti.

Personalizuota edukacija atveria galimybes ir padeda suvokti savo ribas, o svarbiausia – jas praplėsti. Tai galimybė gyvenime padaryti daugiau nei iki šiol, todėl jau trečius metus dirbu mokymų organizavimo srityje.“

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.