Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

egoPERFECTUS dovanų kuponas

2017 12 04

Dovana, kuri nudžiugins žingeidžius ir intelektualius Jūsų draugus – egoPERFECTUS dovanų kuponas. Jį galima panaudoti apmokant bet kurias mūsų paslaugas: nuo studijų užsienyje konsultacijos, iki kalbų kursų, nuo karjeros stovyklų iki seminarų.


egoperfectus kuponaRasti tinkamą dovaną brangiausiems žmonėms – sunkus išbandymas: juk visi turime savo asmeninius pomėgius ir visi turime daiktus, kurie tinka prie mūsų gyvenimo būdo ar interjero. Daiktų gali tiesiog būti per daug, o štai žinių – niekada ne gana. egoPERFECTUS dovanų kortelė yra skirta būtent tam –  naujoms žinioms įgyti.

Dailus, skoningas kuponas savyje talpina pačias įvairiausias edukacines paslaugas. Galima dovanoti arba sumą, kuomet dovanos gavėjas galės rinktis labiausiai dominančią edukacinę kryptį, arba konkrečią paslauga: karjeros testą, karjeros stovyklą, kalbos kursą, mentoringą ar bet kurį kitą užsiėmimą.

Kaip viskas veikia?

  • Nevarkite ieškodami tinkamos paslaugos: paskambinkite arba parašykite pasinaudodami apačioje esančia forma, papasakokite savo poreikį ir mes pasiūlysime geriausią variantą;
  • Po apmokėjimo, užrašysime ant kupono sveikinimą ar palinkėjimą ir išsiųsime kuponą Jums;
  • Viskas. Dovanokite žinias!

Tai puiki dovana žingeidiems tėvams ar draugams, abiturientams, nežinantiems kokį karjeros kelią rinktis ir įmonių vadovams bei personalo specialistams.


Turite klausimų ar pageidavimų?

Parašykite žinutę




Jūsų konfidencialumas ir privatumas - mūsų veiklos vertybės. Patikėti kontaktiniai duomenys nebus naudojami niekam kitam, kaip tik susisiekti su Jumis.

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.