Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

Profesionalus karjeros planavimas su egoCOMPASS

2018 07 16

Turbūt kiekvienas žmogus nors kartą savo gyvenime yra susidūręs su dilema, kai reikia pasirinkti savo būsimą profesiją, karjeros kelią ar tiesiog giliau pažinti save ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus, savybes, padedančias augti ir kurti savo ateitį.

Sužinoti savo asmenybės tipą ir jam būdingas stipriausias savybes yra labai naudinga ne vien dėl būsimos karjeros, bet ir atskleidžiant savo slaptus talentus, kuriuos tinkamai panaudoję, galite tobulėti kaip unikali, sėkminga asmenybė. Taip pat galite sužinoti ir tai, kokias savo charakterio savybes ar bruožus reiktų stiprinti mokantis, siekiant savirealizacijos ir profesinių žinių.

egoPERFECTUS rekomenduoja jau daugelio žmonių išbandytą, labai patikimą ir tikslų, karjeros planavimo testą egoCOMPASS. Šis testas buvo sukurtas Didžiojoje Britanijoje ir yra labai populiarus jaunimo tarpe. Atlikus šį testą ne tik identifikuosite savo asmenybės tipą, bet ir sužinosite savo gebėjimus ir stipriąsias puses, taip lengviau galėsite orientuotis tiek renkantis mokymosi įstaigą, tiek planuojant ateities karjerą ar asmeninį gyvenimą.

Atlikus egoCOMPASS testą, rekomenduojama individuali konsultacija, kurios metu yra nusistatomos konkrečios galimybės ir veiklos kryptys, atitinkančios būtent jūsų asmenybės tipą. Taip pat konsultacijos metu yra aptariamas ir parengiamas veiklos planas, kurį jums įgyvendinti padės egoPERFECTUS studijų ir karjeros planavimo profesionalai.

Jei susidomėjote, kviečiame registruotis egoCOMPASS testo atlikimui, kurį artimiausiu metu planuojama vykdyti:

  • Liepos 27 d.
  • Rugpjūčio 28 d.
Registracija į testą

 

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.