Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

Dienos stovykla

2017 04 05

Anglų kalbos ir karjeros planavimo dienos stovykla

Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai ir rinkitės anglų kalbos dienos stovyklą paaugliams. Šioje stovykloje moksleiviai tobulins anglų kalbos įgūdžius per ypatingai jiems svarbias savęs pažinimo, karjeros planavimo ir asmeninio efektyvumo temas.

Moksleiviai stovyklos metu:

  • pagerins akademinės anglų kalbos lygį;.
  • supras savo galimybes, norus, ateities vizijas;
  • sužinos jiems tinkamas studijų sritis;
  • susikurs motyvacinį laišką;
  • sužinos apie tarptautines studijų galimybes;
  • mokysis iš naujausios, aktualios mokymų medžiagos su profesionalia anglų kalbos dėstytojų ir karjeros konsultantų komanda.

Anglų kalba: grupės formuojamos pagal anglų kalbos lygį;

Trukmė: 50 akad. val.; 06.12 – 06.23 ar 06.23 – 07.07;

Kaina: 450 Eur;

Grupės dydis: iki 10 asmenų;

Laikas: pirmadienis – penktadienis, 10:00 – 15:00 val.;

Amžius: 14 – 17 m.;

Vieta: egoPERFECTUS biuras.

Daugiau informacijos ir stovyklos programa čia

Pasiklausykite Žinių radijo laidos įrašo, kuriame egoPERFECTUS vadovas, karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas pasakoja plačiau apie šią stovyklą, jos programą ir naudą paaugliams.

Registracija jau vyksta!


Turite klausimų ar pageidavimų?

Parašykite žinutę
Jūsų konfidencialumas ir privatumas - mūsų veiklos vertybės. Patikėti kontaktiniai duomenys nebus naudojami niekam kitam, kaip tik susisiekti su Jumis.

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.