Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

Karjeros planavimo ir lyderystės vasaros stovykla

2018 03 27

Žodžiai „karjera ir lyderystė“ daugumai skamba pernelyg rimtai ir dažnai atrodo, jog tam reikia išskirtinių sugebėjimų ar darbinės patirties. Jaunimas jau dabar kuria ir planuoja savo ateities karjerą, to net nežinodami, dalyvaujant įvairiose pažintinėse veiklose, projektuose, savanoriaudami ir užsiimdami tuo, ką mėgsta ir puikiai išmano. Tačiau, kartais pristinga žinių ar praktinių įgūdžių, padėsiančių atskleisti lyderystės savybes ir suplanuoti sėkmingą karjerą.

egoPERFECTUS kviečia 14-18 metų moksleivius registruotis ir dalyvauti karjeros planavimo ir lyderystės vasaros stovykloje „Success Summer Crash Course“, vyksiančioje  š. m. birželio 18 – liepos 13 dienomis. Šios stovyklos tikslas – atskleisti tikrąjį moksleivio potencialą, siekiant tapti ateities lyderiu, padaryti sėkmingą karjerą ir sustiprinti anglų kalbos vartojimo įgūdžius.

Stovyklos metu bus stiprinamos anglų kalbos žinios, vyks įvairūs praktiniai užsiėmimai, kuriuos ves geriausi lyderystės mokytojai ir karjeros planavimo specialistai. Visa stovyklos mokymo programa ir medžiaga, paruošta pagal naujausius ir aktualiausius pasaulinio lygio šaltinius, taip pat bus atliekamas prigimčių ir intelektų testas „Multiple Natures“.

Dalyviai stovykloje išmoks planuoti savo ateities karjerą, gilinsis ir atskleis asmenines savybes, ugdys pasitikėjimą, kels tikslus ir susikurs sėkmingos ateities viziją. Taip pat, sustiprins anglų kalbos žinias, praturtindami žodyną, rašydami kūrybinius darbus, išmokdami pristatyti save bei užpildydami anglų kalbos gramatikos žinių spragas.

Dviejose stovyklos pamainose, planuojama ugdyti gyvenimo ir akademinius įgūdžius bei efektyviai stiprinti asmenines kompetencijas, per savęs ir kitų pažinimą, stipriųjų savybių atradimą, teisingą komunikavimą, pasitikėjimo savimi stiprinimą, verslumo ugdymą. Taip pat, bus mokoma diplomatiškumo, laiko planavimo, dėmesio koncentravimo, bei veiklos efektyvumo.

Kviečiame investuoti į savo ateitį ir turiningai praleisti vasaros atostogas!

Daugiau informacijos apie stovyklą rasite čia.

Rašyti užklausą

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.