egoPERFECTUS naujienos

Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

Išsilavinimas ir karjera 2018

2018 09 06

Atvyk į Tarptautinę aukštojo ir vidurinio mokslo užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2018“ ir sužinok, kokias galimybes TAU siūlo personalizuotos edukacijos lyderė Lietuvoje – egoPERFECTUS.

Spalio 3 d., KAUNAS
Žalgirio arena, 10:00–17:00 val.
Spalio 4 d., VILNIUS
LITEXPO, 10:00–17:00 val.

egoPERFECTUS drauge su KALBA kviečia:

 • moksleivius, abiturientus, kurie domisi studijomis užsienyje ar tobulėjimo galimybėmis, atvykti į parodą ir susipažinti su vidurinių mokyklų ir universitetų atstovais iš Anglijos, Čekijos, Šveicarijos, Kanados ir Amerikos;
 • tėvus, kurie nori daugiau sužinoti apie būsimas vaiko studijas, tarptautines stovyklas ar tiesiog nuolatinį tobulėjimą užsienyje!

Parodos metu, kiekvienas dalyvis turės galimybę sužinoti daugiau apie mainųvidurinio mokslobakalauro ir magistro studijų programas užsienyje. Nežinantiems kokią profesiją rinktis, patyrę konsultantai patars, kokius veiksmus būtų galima atlikti, siekiant savo karjeros tikslų.

Pasak egoPERFECTUS direktorės, Aidos Sodienės: „šiais metais egoPERFECTUS svečių gretose kaip niekada platus veiklos spektro, vidurinio ir aukštojo mokslo atstovų pasirinkimas. Štai Ellesmere college garsėja savo teniso aikštynais, kur mokiniai turi galimybę lavinti ne tik mokslo žinias, bet ir teniso įgūdžius. Tuo tarpu, Windermere school yra žinoma, kaip viena iš geriausiai organizuojančių vasaros stovyklų programas jaunuoliams, mėgstantiems vandens sportą. Ir tai tik keletas iš daugelio egoPERFECTUS svečių, kurie atvyks į „Išsilavinimas ir karjera 2018“ parodą.“

Renginio metu:
 • egoPERFECTUS pranešimai apie personalizuotą edukaciją ir vidurinių mokyklų pristatymai (tik Vilniuje)
 • kūrybinių dirbtuvių zona
 • motyvuojančių pranešimų zona moksleiviams
 • karjeros konsultacijos
 • profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno pranešimas
 • ISIC zona ir spec. pasiūlymai
 • interaktyvūs žaidimai ir dovanos
 • VERO CAFE poilsio zona
 • EDUKATORIŲ ZONA (pranešimai edukatoriams)

Daugiau informacijos apie parodą, jos dalyvius, programą ir NEMOKAMI BILIETAI į parodą  čia>>

egoPerfectus seminarų laikai ir temos Vilniuje|Litexpo

 • 11.00-11.30 Carees in medicine/Cardiff sixth form college (Duces education).
  Paskaitą ves – Natalia Volchugova – regional manager (Anglų kalba)

Galvojant apie mediciną, pirmiausiai į galvą ateina mintis apie gydytojo profesiją. Bet ar pagalvojate, kokios dar profesijos yra medicinos sferoje? Į šiuos ir visus kitus klausimus atsakys Cardiff sixth form college, vieno iš geriausių Anglijos koledžų atstovė, Natalia Volchugova

 • 11.30-12.00 What are universities of Oxford and Cambridge looking for?/MPW.
  Paskaitą ves – James Barton – director of admissions (Anglų kalba)

Egzistuoja nuomonė, kad į Oksfordą ir Kembridžą gali patekti tik patys geriausi mokiniai, taip tai tiesa, bet ar to pakanka, ko dar iš moksleivių tikisi priėmimo komisijos? Į visus klausimus atsakymus padės surasti MPW Cambridge – vienos iš pirmaujančių Didžiosios Britanijos mokyklų, priėmimo direktorius, James Barton.

 • 12.00-12.30 How to become a business shark in London/Cats London.
  Paskaitą ves – Aldo Gordani- regional manager (Anglų kalba)

Dauguma jaunuolių svajoja tapti sėkmingais verslo ir finansų srityje, bet kaip tokiais tapti? Kaip pasiruošti? Prezentacijos metu Cats college atstovas Also Gordani supažindins su unikaliomis galimybėmis, besimokant Cats college, vienintelėje mokykloje Europoje, kurios moksleiviams pasiekiama Bloomberg Business Lab sistema, atspindinti akcijų finansinę informaciją ir kainas pasaulyje, realiu laiku. Ir visa tai finansų sostinėje Londone. Ateikite ir sužinosite daugiau.

 • 12.30-13.00 From school fun to workplace skills/Truro School.
  Paskaitą ves – Jayne Grigg – Director of admissions and development (Anglų kalba)

Bus pasakojama apie Truro mokyklą ir A level programą, bei jos privalumus, taip pat apie profesinį orientavimą ir konsultavimą jų mokykloje.

 • 13.00-13.30 IB school in UK/Windermere School.
  Paskaitą ves – Jane Gallon – Head of admissions/marketing (Anglų kalba)

Prezentacijos metu bus kalbama apie tarptautinio bakalauriato programos privalumas, apie Windermere mokyklos išskirtinumus ir rezultatus.

 • 13.30-14.00 Studijos Ispanijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje/EU Business School.
  Paskaitą ves – Roxana Gudz – Regional Recruitment Manager (Anglų kalba)

Prezentacijos metu bus pristatoma QS pasaulio universitetų reitinge 4 žvaigždėm įvertinta EU Verslo mokykla kuri studentams galį pasiūlyti Full-time ir nuotuolinės studijas verslo, socialinių mokslų ir finansų srityse Barselonoje, Miunchene, Ženevoje ir Montreux.

 • 14.00-14.30 Naujos stipendijos Bakalauro studijoms ir WSU ypatumai/Wright State University.
  Paskaitą ves – Bill Holmes –  Associate Vice President of International Affairs (Anglų kalba)

Wright State University yra nacionalinis valstybinis universitetas Deitone, Ohajas, kuriame studijuoja 18 000 studentų. Universitetas siūlo daugiau nei 230 studijų programų ir jį sudaro aštuoni koledžai, trys mokyklos. Wrighto valstybinis universitetas, pavadintas brolių Wright’u garbei ir siūlo išskirtinį, prieinamą išsilavinimą.

 • 14.30-15.00 Į ką atsižvelgiu renkantis universitetą?/egoPerfectus. 
  Paskaitą ves – Vytautas Masiokas – ICEF sertifikuotas aukštojo mokslo užsienyje specialistas. (Lietuvių kalba)

ICEF Sertifikuotas ir 8 metų aukštojo mokslo užsienyje patirtį turintis Vytautas pasidalins netik savo asmeninę studijų patirtimi, bet ir žiniomis kurias įgijo stažuodamasis: Šveicarijoje, JAV, Ispanijoje, UK, Danijoje, Olandijoje, Vokietijoje ir Turkijoje.

 • 15.00-15.30 Kodėl verta rinktis studijas JAV? /Into Global. 
  Paskaitą ves – Inesa Prokopenkova – Recruitment Manager Europe and UK. (Lietuvių kalba)

INTO vykdo partnerystes su pasaulinio lygio universitetais JAV, JK ir Kinijoje, kad galėtų pasiūlyti parengiamasias programas universitetuose. Kiekvienais metais INTO padeda tūkstančiams jaunuolių iš viso pasaulio mokytis pirmaujančiuose universitetuose. Jie dirbame kartu su savo universiteto partneriais, siekdami suteikti specialistų laipsnius ir parengiamasias programas, skirtas tarptautiniams studentams.

JAV, INTO siūlo šias prestižines universitetų studijų programas:

Oregon State University (Corvallis, OR) / University of South Florida (Tampa, FL) / Colorado State University (Fort Collins, CO) / Marshall University (Huntington, WV) / George Mason University (Fairfax, VA) / INTO New York at Drew University (Madison, NJ) / Saint Louis University (St Louis, MO) / The University of Alabama at Birmingham (Birmingham, AL) / Washington State University (Pullman, WA) / Suffolk University (Boston, MA) / Illinois State University (Normal,IL).

 • 15.30-16.00 Kaip įgyti UK išsilavinimą sutaupant 60% studijų kainos?/egoPerfectus. 
  Paskaitą ves – Vytautas Masiokas – ICEF sertifikuotas aukštojo mokslo užsienyje specialistas. (Lietuvių kalba)

Kelias link Bakalauro, Magistro ir MBA laipsnio ne standartiniu budu. Nuotuolinių studijų UK galimybės jų ypatumai ir privalumai.

 • 16.00-16.30 The benefits of an International education/Carlsbad international school. 
  Paskaitą ves – Davi Sanchez Netto – Head of school (Anglų kalba)

What an International Education can do to their children future. Skills, traits, opportunities, everything that will open many doors for your child in the near future.

 

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.