Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

Tiksliausias karjeros planavimas su egoCOMPASS

2017 02 10

Karjeros planavimas prasideda atsakant į du pagrindinius klausimus: kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai? Taip pat, kokie galimi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti maksimalių asmeninių rezultatų ateities karjeroje? Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS padeda atsakyti į šiuos klausimus. Jis identifikuoja unikalias asmenybės savybes, išskirtinius gabumus tam tikroms veikloms bei tinkamiausias karjeros kryptis, kurios garantuotų visas asmeninio tobulėjimo galimybes dar tik prasidedančiame paauglio karjeros kelyje.

egoCOMPASS – tai karjeros testas norintiems atlikti teisingą sprendimą pradiniame karjeros pasirinkimo etape. Ši metodika užtikrina personalizuotus, nešabloniškus rezultatus, sugeneruotus remiantis testą atlikusiojo atsakymais. Atlikus karjeros testą gaunama ataskaita yra itin išsami, kadangi joje įvardinamos ne tik tinkamiausios profesinės sritys, bet plačiai išanalizuojamas ir asmenybės tipas, turimi bendrieji įgūdžiai bei unikalios vaiko savybės.

Gavus testo rezultatus, vyksta individuali konsultacija, kurioje dalyvauja testą laikęs paauglys, jo tėvai bei yra pateikiamos profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno interpretacijos ir realūs pasiūlymai jaunuolio karjeros, studijų ir tobulinimosi klausimais. Konsultacijoje aptariamas veiksmų planas dėl tolimesnio akademinio ir asmenybės ugdymo. Šį planą gali padėti įgyvendinti egoPERFECTUS specialistai.

egoCOMPASS karjeros testas – tai galimybė jaunam žmogui pasirinkti tinkamą specializaciją ir suplanuoti sėkmingą ateities karjerą.

Artimiausias karjeros testas:

  • data: 2017 05 15;
  • vieta: Jasinskio g. 14, Vilnius „Europa City“ viešbučio konferencijų salė;
  • testo trukmė: nuo 9.45 iki 13.45 val. (atvykti reikėtų 15 min. iki testo pradžios).

Norėdami registruotis arba sužinoti daugiau apie testą – rašykite mums pasinaudodami apačioje esančia užklausos forma:


Turite klausimų ar pageidavimų?

Parašykite žinutę
Jūsų konfidencialumas ir privatumas - mūsų veiklos vertybės. Patikėti kontaktiniai duomenys nebus naudojami niekam kitam, kaip tik susisiekti su Jumis.

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.