Naujienos

Skaitykite naujausią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, organizuojamus seminarus ir susitikimus bei susipažinkite su personalizuotos edukacijos naujovėmis.

Seminaras apie aukštąjį mokslą Šveicarijoje

2017 10 11

Šiandien, Šveicarija yra žinoma dėl itin aukštos kokybės standartų viešbučių vadybos srityje. Turizmo industrijoje svarbiausias akcentas yra svetingumas ir nepriekaištingas aptarnavimas. Visa tai lemia pasaulyje pripažintų Šveicarijos svetingumo lyderyste pasižyminčių aukštųjų mokyklų patirtis ir kokybiškas mokslas.

Les Roches ir Glion Viešbučių Vadybos aukštųjų mokyklų atstovas kviečia visus moksleivius ir jų tėvelius atvykti į seminarą, kurio metu bus galima sužinoti apie studijų programas, praktiką ir karjeros perspektyvas viešbučių vadybos industrijoje, tarptautinėje rinkoje.

Nemokama prezentacija vyks Lapkričio 17 d. 16.00 val. „Kempinski Hotel Vilnius“, Universiteto g. 14, Vilnius. Trukmė – 1,5 val.

Prezentacijos temos:

  • What is Hospitality Management (Kas yra Viešbučių Vadyba)
  • Careers in Hospitality (Karjera svetingumo industrijoje)
  • Internship opportunities (Praktikos galimybės)
  • Les Roches and Glion program and why they are unique (Les Roches ir Glion programos ir kodėl jos unikalios)
  • Alumni network (Absolvetų pasiekimai)

Kviečiame registruotis į seminarą
Jūsų konfidencialumas ir privatumas - mūsų veiklos vertybės. Patikėti kontaktiniai duomenys nebus naudojami niekam kitam, kaip tik susisiekti su Jumis.

5 Priežastys kodėl verta studijuoti Les Roches ir Glion aukštosiose mokyklose?

  • Kokybiškos studijos: pagal „Worldwide Hospitality Awards“ Glion buvo pripažintas geriausiu viešbučių vadybos universitetu pasaulyje (2015 m.). Les Roches ir Glion 2013 metais buvo išrinkti tarp 3-jų geriausių pasaulio viešbučio vadybos universitetų „TNS Global Survey“.
  • Paklausios specialybės: mokyklos siūlo įvairias studijų kryptis, tokias kaip: viešbučių, turizmo, restoranų vadybą, sporto ir renginių organizavimą, bei marketingą.
  • Praktika pagrįsti mokslai: studentai turi galimybę įgyti praktines žinias susijusias su viešbučių vadybą. Studijų metu, kiekvienas studentas išbando savo jėgas virtuvėje, restorane ir kitose srityse.
  • Galimybė dirbti prestižinėse kompanijose: studentai atlieka praktiką, tokiose kompanijose kaip: Hilton, Four Seasons, Bloomerg, Apple, Louis Vuitton, Disneyland, Booking.com, Mandarin Oriential ir daugelyje kitų.
  • Galimybė įgyti Šveicarišką išsilavinimą kitoje šalyje: Glion ir Les Roches turi savo mokyklų filialus ir kitose šalyse: Anglijoje (Glion London), Ispanijoje (Les Roches Marbella) ir Kinijoje (Les Roches Jin Jiang).

Personalizuotas
mokymas


Mes taikome tik individualias edukacines programas ir tinkamiausias užsakovui mokymosi formas, todėl mokytis tampa lengva ir įdomu, tai atneša puikių rezultatų asmeninio tobulėjimo procese.

Individualių
poreikių išsiaiškinimas


Mes neturime vienos visiems tinkamos mokymosi programos, taikome tik individualias programas. Todėl Jūs gausite tiksliai tai, ko reikia, kad galėtumėte tobulėti ir siekti asmeninio pranašumo.

Aukščiausios
kompetencijos specialistai


Pas mus dirba tik žinomiausi dėstytojai ir konsultantai, savo srities profesionalai. Dauguma užsienio kalbų dėstytojų yra gimtakalbiai. Su jų pagalba Jūs pasieksite aukštų rezultatų, įgysite naujausių žinių.

Tarptautinio
mokymo patirtis


Mes bendradarbiaujame su daugeliu žinomų užsienio edukacinių partnerių. Todėl Jums teikiame pasiūlymus, paremtus prestižinių mokslo įstaigų užsienyje patirtimi, išsiskiriančius paslaugų kokybe.

Originalios
metodikos


Dirbame pagal originaliai sukurtas metodikas, kurios padeda išsiaiškinti Jūsų tobulėjimo tikslus ir poreikius bei parinkti geriausią mokymo variantą.

Patogi
lokacija


Bendrovė egoPERFECTUS įsikūrusi prestižinėse, lengvai pasiekiamose centrinėse miesto vietose, kad Jums būtų patogu atvykti ir mokytis.