Dienos stovykla anglų kalba

Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės anglų kalbos dienos stovyklą paaugliams Success Summer Crash Course. Šioje dienos stovykloje moksleiviai ne tik tobulins anglų kalbos įgūdžius.  Jie mokysis kalbos per ypatingai jiems svarbias savęs pažinimo, karjeros planavimo ir asmeninio efektyvumo temas.

Ką veiks moksleiviai dienos stovyklos metu?

 • Supras savo galimybes, norus, ateities vizijas.
 • Sužinos jiems tinkamas studijų sritis.
 • Susikurs motyvacinį laišką.
 • Sužinos apie tarptautines studijų galimybes.
 • Mokysis iš naujausios, aktualios mokymų medžiagos.
 • Mokysis su profesionalia anglų kalbos dėstytojų ir karjeros konsultantų komanda.

 

Dienos stovyklos programa

 

Stovyklos informacija

 • Anglų kalba: grupės formuojamos pagal anglų kalbos lygį.
 • Trukmė: 50 akad. val.,
 • Stovyklos datos: 06 12 d. – 06 23 d. arba 06 23  d. – 07 07 d.
 • Kaina: 450 €.
 • Grupės dydis: iki 10 asmenų.
 • Laikas: pirmadienis – penktadienis, 10:00 – 15:00 val.
 • Amžius: 14 – 17 m.
 • Vieta: egoPERFECTUS biuras Žvėryne.

 

Registracija jau vyksta! Norėdami užsiregistruoti rašykite mums užklausą.  Pasinaudokite užklausos forma puslapio dešinėje.

MOKYMŲ TEMOS
GYVENIMO ĮGŪDŽIAI
Kas aš esu? Suprasite svarbiausius žmonių ir charakterių skirtumus. Svarbiausios sėkmingo gyvenimo taisyklės. Nebūk vidutinybe: kaip sustiprinti savivertę. Verslumo pamokos iš jaunuolių.
Kaip kalbėti ir elgtis, kad darytum įtaką kitiems. Kodėl svarbu turėti sektiną pavyzdį. Kaip tapti „minties lyderiu“? Traukos dėsnis: kaip svajoti, kad svajonės išsipildytų?
ASMENINIS EFEKTYVUMAS
Mandagumas: kaip kalbėti diplomatiškai. Retorika: kaip kalbėti įtaigiai. Laiko valdymas: planavimas. Laiko valdymas: kaip atsikratyti „slogučio“.
Mandagumas: kaip atsakyti į neaiškius, keistus klausimus. Mandagumas: kaip valdyti sudėtingą pokalbį. Laiko valdymas: efektyvumas; koncentracija.
AKADEMINIAI ĮGŪDŽIAI
Įvaldysite gramatiką. Praturtinsite žodyną. Motyvacinio laiško rašymas Esė (rašinio) rašymas. Laiško rašymas. Sėkmingo pristatymo įgūdžiai. Sėkmingas pasirodymas per interviu.
KARJEROS EKSPERTŲ PATARIMAI: MASTER CLASS
Rytis Jurkėnas
Profesionalus karjeros konsultantas
Karjeros pasirinkimo praktika: ką privalo žinoti jaunimas?
Aleksandras Feldmanas
Profesionalus karjeros konsultantas sertifikuotas ICEF
Pasaulinės galimybės siekiant savo svajonių išsilavinimo. Stojimas į užsienio universitetus: procesas, patarimai, naudingos nuorodos.
Yvan Laurent
AIG kompanijos mokymų vadovas
Tikslai ir planavimas.
Paulius Ratė
Sertifikuotas koučingo specialistas
Kaip atrasti savo pagrindinį išskirtinumą ir ugdyti pasitikėjimą savimi.
DIRBTUVĖS
Susikursite savo motyvacinį laišką. Susikursite savo „svajonių lentą“
PAPILDOMAI
Gausite personalizuotą informaciją apie savo anglų kalbos vartojimą bei individualius patarimus jos tobulinimui iš geriausių Lietuvoje anglų kalbos mokymo ekspertų. Atskleisite savo tikrąjį potencialą ir gebėjimus per Asmenybės testą bei Karjeros krypties testą.

Kuo išsiskiria ego perfectus?


Savo programa

 • Ne tik pagerinsite kalbos įgūdžius, bet ir suprasite save: savo galimybes, norus, ATEITIES VIZIJĄ.
 • Susidarysite įspūdį apie savo galimybes studijuoti tiek Lietuvoje, tiek VISAME PASAULYJE.
 • Mokysitės iš aktualios medžiagos: video, mokymų, straipsnių iš lyderiaujančių AUTENTIŠKŲ ŠALTINIŲ

savo komanda

 • Rytis Jurkėnas - profesionalus karjeros konsultantas
 • Aleksandras Feldmanas - ICEF sertifikuotas studijų užsienyje konsultantas
 • Paulius Ratė - sertifikuotas profesionalus koučingo specialistas
 • Yvan Laurent - AIG kompanijos mokymų ir strategijos vadovas

Turite klausimų?

+370 618 01387

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Dienos stovykla anglų kalba


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės anglų kalbos dienos stovyklą paaugliams Success Summer Crash Course. Šioje dienos stovykloje moksleiviai ne tik tobulins anglų kalbos įgūdžius.  Jie mokysis kalbos per ypatingai jiems svarbias savęs pažinimo, karjeros planavimo ir asmeninio efektyvumo temas.

Daugiau