Individualūs kalbų kursai

Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Bendrovės egoPERFECTUS individualūs kalbų kursai parenkami atsižvelgiant į unikalias asmenybės savybes, besimokančiojo tikslus ir mokymosi stilių. Naudojant originalią egoTRACKING metodiką, išsiaiškinami tikrieji asmens poreikiai ir tikslai, kurie skatina mokytis kalbų. Žinant šiuos kriterijus sudaromos individualizuotos mokymų programos. Tik personalizuoti kalbų kursai besimokančiajam padeda išmokti tai, ko jam tikrai reikia.

Kursų metu taikoma kelių žingsnių sistema, kuri padeda pasiekti norimų rezultatų per optimalų laiką. Dėstytojas nuolat kontroliuoja mokymosi procesą, siekia įtvirtinti naujus įgūdžius, stengiasi, kad mokymas būtų motyvuojantis. Reikiamų rezultatų pasiekti padeda ir nuolatinis darbas su besimokančiuoju, siekiant didinti pasitikėjimą, teigiamas nuostatas.

Norintiems tobulėti organizuojame anglų, vokiečių, italų, norvegų, kinų bei kitų užsienio kalbų kursus. Tai gali būti privatus asmuo, grupė arba įmonės darbuotojai. Dirbdami su įmonėmis, pirmiausia stengiamės suvokti įmonės savitumą, jos poreikius, kurie skatina mokytis kalbų ir tobulėti.  Jiems siūlomi tiek bendriniai, tiek ir specializuoti (pagal verslo kryptį) kalbų kursai, atsižvelgiant į užimamas pareigas ir derinant su kitais įmonės tikslais, pavyzdžiui, siekiu ugdyti darbuotojų kūrybiškumą ar komandinio darbo įgūdžius.

Individualų kalbų mokymą organizuojame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – viskas priklauso nuo tobulėti trokštančio asmens poreikių, tikslų ir galimybių. Itin svarbi yra mokymosi aplinka, tinkamai parinkti edukacijos specialistai. Tai –taip pat personalizuotos edukacijos dalis. Bendrovė egoPERFECTUS pasiūlys, koks mokymosi būdas ir aplinka Jums tinkamiausia tobulėti: pavyzdžiui, anglų kalba – pietūs su gimtakalbiu dėstytoju, norvegų kalba – panašios verslo srities vadovų grupėje, prancūzų kalba – viešnagė Paryžiuje.


Dažniausiai pasirenkamos mokymo formos:

 

Asmenybės-augimas verslui-2 mokslui
 

Asmenybės augimas

 

Verslas ir karjera

 

Mokslas ir egzaminai

 

Kviečiame paskaityti straipsnius apie kalbų mokymąsi:

Kuo išsiskiria ego perfectus?


egoPERFECTUS Kursai

  • Ugdome kalbines kompetencijas, siekiame Jūsų asmeninio tobulėjimo, skatiname augti, plėsti interesų ratą.
  • Mūsų klientai atranda naujų dalykų apie save ir savo užslėptus gebėjimus, kelia savo savivertę.
  • Kalbų mokymosi metu taikoma refleksija, stebimas tikslų bei pasiekimų progresas.

Jūsų poreikių analizė

  • Naudojant egoTRACKING metodiką, atskleidžiamos besimokančiojo asmeninės savybės, išsamiai išsiaiškinami tikrieji poreikiai ir parenkamas tinkamiausias bei efektyviausias personalizuotas kalbos mokymosi būdas.
  • Išsiaiškinami kalbą išmokti trukdantys barjerai – limituojantys veiksniai, kuriuos įvardinus ir pakeitus kuriančiomis nuostatomis, kalbą išmoksite daug lengviau, greičiau ir maloniau.
  • Išryškinami asmenybiniai aspektai, kurie motyvuos mokytis, todėl nuolatinis Jūsų augimas, tobulėjimas yra garantuotas.

Turite klausimų?

+370 688 16258

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau