Individualūs kalbų kursai siekiantiems pranašumo

Individualūs kalbų kursai

Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Kalbų kursai

Mūsų-mokymo-principai

Mūsų mokymo principai ir etapai:

 • Testo, egoTRACKING metodikos ir individualaus pokalbio pagalba nustatome Jūsų užsienio kalbos lygį.
 • Pasidaliname savo įžvalgomis: supažindiname Jus su Jūsų stiprybėmis, paminime galimus iššūkius tobulėjimo metu.
 • Kartu su Jumis sudarome mokymų planą: nustatome tikruosius poreikius ir tikslus, kurie skatina mokytis kalbų. Išsiaiškiname, kokiu tikslu bus naudojama užsienio kalba – darbui ar asmeniniams poreikiams. Pasitiksliname, ar svarbiau gramatika, ar kalbos laisvumas. Pavyzdžiui, užsienio kalba gali būti reikalinga produktų ar idėjų pristatymuose, tam reikia sklandžiai, įtaigiai ir išraiškingai kalbėti.
 • Pagal išsiaiškintus tikslus parenkami mokymo metodai ir stilius.
 • Medžiaga ruošiama individualiai, pagal Jums aktualias tematikas, susidomėjimo sritis. Čia esame visiškai neriboti: temų įvairovė priklauso nuo Jūsų. Tai gali būti verslumas, asmenybės augimas, literatūra ir menas, sportas, gamta, politika ir t.t.
 • Mūsų mokymuose ugdome ne tik reikalingas kalbines kompetencijas, bet ir siekiame asmeninio, profesinio tobulėjimo, skatiname augti, plėsti interesų ratą, atrasti motyvaciją. Tai ne tušti žodžiai – bendradarbiaujame su koučingo specialistais, psichologais, karjeros konsultantais ir tiesiog sėkmingais savo sričių specialistais, kurie nori perduoti savo žinias.
 • Mūsų dėstytojai nuolat kontroliuoja mokymosi procesą, siekia įtvirtinti naujus įgūdžius, stengiasi išlaikyti Jūsų motyvaciją. Reikiamų rezultatų padeda pasiekti nuolatinis darbas, pasitikėjimo savimi skatinimas ir teigiamų nuostatų įtvirtinimas.
 • Pamokose bei mokymų programoje nėra naudojami standartizuoti vadovėliai;
 • Naudojame naujausią, aktualią mokymų medžiagą, autentiškus informacijos šaltinius: TED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, Executivegrow.com, National Geographic, periodinius leidinius, mokslinius straipsnius ir kt.
 • Viso kurso metu informuojame apie atliktą pažangą: nuolatos stebime Jūsų tikslus, progresą.

Mūsų kainos individualioms pamokoms

 • Anglų kalbos kursai ~35€/ ak. val.
 • Vokiečių, prancūzų, italų, rusų, kinų, ispanų, olandų, lenkų, latvių kalbų kursai ~35€/ ak. val.
 • orvegų, švedų, danų kalbų kursai ~43€/ ak. val.

Mokymosi temos         Mokymosi išskirtinumai         Mokymų programos

Individualų kalbų mokymą organizuojame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – viskas priklauso nuo tobulėti trokštančio asmens poreikių, tikslų ir galimybių. Itin svarbi yra mokymosi aplinka, tinkamai parinkti edukacijos specialistai. Tai – taip pat personalizuotos edukacijos dalis. Mes pasiūlysime, koks mokymosi būdas ir aplinka Jums tinkamiausia tobulėti: pavyzdžiui, anglų kalba – pietūs su gimtakalbiu dėstytoju, norvegų kalba – panašios verslo srities vadovų grupėje, prancūzų kalba – viešnagė Paryžiuje.

Turite klausimų?

Jurgita Stankevičiūtė

+370 688 16258

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau