Kalbų stovyklos užsienyje

Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Tikime, jog geriausia rinktis kalbos stovyklą, kurioje ne tik mokoma pasirinktos užsienio kalbos, bet ir padedama tobulinti įvairius jaunuolių gabumus ir hobius, plėsti interesų ratą, ugdyti svarbias asmenines savybes. Todėl į vaikų ir paauglių stovyklų sąrašą įtraukėme įvairias aukščiausios kokybės specializuotas stovyklas tiek Europoje, JAV, Kanadoje, Australijoje bei kitose užsienio valstybėse. Šios stovyklos išskirtinės, nes jose vaikai gali mokytis, tobulinti pasirinktą užsienio kalbą ir įgyti naujų arba lavinti jau turimus įgūdžius: sporto, jodinėjimo, dailės, fotografijos, vaidybos, muzikos, šokio ir kt.

Jeigu planuojama pasiruošti viduriniam mokslui užsienyje, jei norima per vasarą įgyti akademinių žinių, geriausia rinktis akademines stovyklas, kuriose ne tik mokoma kalbų, bet ir supažindinama su kitais mokomaisiais dalykais, dėstomais užsienio vidurinėse mokyklose.

Taigi užsienio kalbų stovyklų pasirinkimas išties didelis. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Tik tiksliai išsiaiškinus tiek tėvų, tiek ir moksleivių poreikius galima suvokti pagrindinius stovyklos pasirinkimo motyvus bei išsirinkti tinkamiausią stovyklą pagal unikalią moksleivio charakteristiką. Tokia stovykla padėtų ugdyti jaunuolio gabumus, plėstų kultūrinį akiratį ir skatintų visapusišką asmenybės augimą.

Dažniausiai, dirbant pagal egoMAPPING metodiką, paaiškėja, jog stovyklos parinkimas nėra baigtinė užduotis. Svarbiausias – asmeninis ugdymo planas, kuris apima vaiko kalbinių ir kitų mokomųjų dalykų tobulinimą prieš išvykstant į stovyklą ir sugrįžus iš jos. Tik tęstinis mokymas leidžia maksimaliai pasinaudoti stovyklos metu gauta informacija ir įgūdžiais.


Sužinokite daugiau apie kalbines stovyklas užsienyje su egoPERFECTUS:

 

Kuo išsiskiria ego perfectus?


Standartinės kalbų stovyklos

  • Siūloma išsirinkti iš pateikiamo stovyklų sąrašo.
  • Nėra gilinamasi į tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius.
  • Asmenybė kryptingai nestumiama galvoti apie profesijos pasirinkimą ar naujų gabumų atradimą.

egoPERFECTUS kalbų stovyklos

  • egoMAPPING metodika padeda atskleisti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius bei lūkesčius, kurie skatina rinktis užsienio kalbą bei tobulinti esamus gabumus.
  • Parenkamos tik geriausios kokybės kalbų stovyklos, kurios motyvuoja moksleivį tobulinti pasirinktos kalbos žinias, ugdo tam tikrus jo gebėjimus, atveria naujus gabumus ir padeda visapusiškai atsiskleisti.
  • egoPERFECTUS siūlomos stovyklos užsienyje skatina norimos profesinės srities atradimą.

Turite klausimų?

+370 620 22210

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau