Prestižinės egoPERFECTUS kalbų stovyklos užsienyje

Stovyklos užsienyje

Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Kviečiame pasidairyti po geriausius mūsų stovyklų pasiūlymus 2018-ųjų metų vasarai. Stovyklų katalogas >

Tikime, jog geriausia rinktis kalbos stovyklą, kurioje ne tik mokoma pasirinktos užsienio kalbos, bet ir padedama tobulinti įvairius jaunuolių gabumus ir hobius, plėsti interesų ratą, ugdyti svarbias asmenines savybes. Todėl į vaikų ir paauglių stovyklų sąrašą įtraukėme įvairias aukščiausios kokybės specializuotas stovyklas tiek Europoje, JAV, Kanadoje, Australijoje bei kitose užsienio valstybėse. Šios stovyklos išskirtinės, nes jose vaikai gali mokytis, tobulinti pasirinktą užsienio kalbą ir įgyti naujų arba lavinti jau turimus įgūdžius: sporto, jodinėjimo, dailės, fotografijos, vaidybos, muzikos, šokio ir kt.

Jeigu planuojama pasiruošti viduriniam mokslui užsienyje, jei norima per vasarą įgyti akademinių žinių, geriausia rinktis akademines stovyklas, kuriose ne tik mokoma kalbų, bet ir supažindinama su kitais mokomaisiais dalykais, dėstomais užsienio vidurinėse mokyklose.

Taigi užsienio kalbų stovyklų pasirinkimas išties didelis. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Tik tiksliai išsiaiškinus tiek tėvų, tiek ir moksleivių poreikius galima suvokti pagrindinius stovyklos pasirinkimo motyvus bei išsirinkti tinkamiausią stovyklą pagal unikalią moksleivio charakteristiką. Tokia stovykla padėtų ugdyti jaunuolio gabumus, plėstų kultūrinį akiratį ir skatintų visapusišką asmenybės augimą.

Dažniausiai, dirbant pagal egoMAPPING metodiką, paaiškėja, jog stovyklos parinkimas nėra baigtinė užduotis. Svarbiausias – asmeninis ugdymo planas, kuris apima vaiko kalbinių ir kitų mokomųjų dalykų tobulinimą prieš išvykstant į stovyklą ir sugrįžus iš jos. Tik tęstinis mokymas leidžia maksimaliai pasinaudoti stovyklos metu gauta informacija ir įgūdžiais.

 


Stovyklų kategorijos

Akademinės stovyklos
Stovyklos, kuriose jaunuoliai gilins savo akademines žinias, susipažins su kitokiomis mokymo ir mokymosi metodikomis.
Anglų kalba + specialybė
Stovyklos, kuriose didžiausias dėmesys skiriamas pasirengti teisės, verslo, finansų ar medicinos studijoms užsienyje. Stovykla vyksta anglų kalba.
Grupinės stovyklos
Jaunuoliai vyks stovyklauti su grupele iš Lietuvos. Grupelę prižiūrės mūsų paskirtas vadovas, su kuriuo tėvai galės susisiekti stovyklos metu.
Pomėgių stovyklos
Neatitrūkite nuo savo hobių nei minutei: dailė, tenisas, kartingai, mada, hip-hop’as, įvairiasi moksliniai tyrimai ir kiti pomėgiai bei visos priemonės jiems ugdyti.
Karjera ir lyderystė
Šiose stovyklose ugdysime jaunuolių gabumus, padėsime teisingai pasirinkti karjerą, išsikelti tikslus. 
Užsienio kalbų stovyklos
Kviečiame mokytis užsienio kalbų geriausiu būdu – tiesiogiai pasineriant į kalbą ir šalies, kurioje ja kalbama, kultūrą

Teiraukitės

 

Turite klausimų?

Jurgita Stankevičiūtė

+370 688 16258

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau