Nepamirštamos vasaros stovyklos visame pasaulyje

Stovyklos 2018

Vasara – puikus metas poilsiauti, susipažinti su naujais draugais, keliauti bei mokytis įvairių užsienio kalbų. Klausiate, kaip visa tai suderinti? Paprasta. Visa tai ir dar daugiau rasite vasaros kalbų stovyklose užsienyje. Pateikiame Jums keletą vasaros stovyklų užsienyje variantų ir sakome – jų įvairovė yra labai plati. Susisiekite su egoPERFECTUS ir gaukite savo vaikui tinkamiausią tobulėjimo pasiūlymą.

Vis dar galite registruotis į nepamirštamą anglų kalbos stovyklą Niujorke! Daugiau informacijos >>

egoPERFECTUS siūlomos kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su viso pasaulio pačių geriausių kalbų stovyklų organizatoriais.

Šiais metais pristatome šį tą išties išskirtinio: Kembridžo dailės ir scenos meno vasaros mokyklą ir Ross inovacijų laboratoriją.

Dailės ir meno vasaros mokykla turi net 14 programų menininkams: nuo baleto iki 3D projektavimo, nuo portfolio rengimo iki hip-hop’o. Šioje mokykloje galima pasirengti meno studijoms: išmokti parengti portfolio ar pradėti jį pildyti fotografijos, tapybos ar grafikos darbais. Taip pat galima išbandyti save scenos menuose ir po to tvirtai žengti į studijas. Plačiau >

Ross inovacijų laboratorija yra kiekvieno „tiksliuko“ svajonė. Kaip parengti brėžinius 3D spausdintuvui, kaip užprogramuoti dronus ar nuotoliniu būdu valdomas mašinėles? Kaip sukonstruoti balistą, kaip sukurti robotą ar išbandyti pačias naujausias technologijas čia ir dabar. Šioje stovykloje rasite atsakymus ne tik į šiuos paprastus klausimus, ji visiškai „nuraus stogą“ techniką dievinančiam jaunuoliui ir padės susikonkretizuoti, kokia ateities specialybė jam gali tikti. Plačiau >

Žinoma, galima Jūsų vaikams pasiūlyti ne tik šias dvi stovyklas. Turime stovyklų, kuriose jaunuoliai mokysis anglų kalbos ar net rengsis tarptautiniams egzaminams, turime ir skirtų sportą ar gamtą mėgstantiems vaikams.

Susisiekite – tikrai rasime Jūsų lūkesčius ir galimybes atitinkančią stovyklą.


Stovyklų kategorijos

Akademinės stovyklos
Stovyklos, kuriose jaunuoliai gilins savo akademines žinias, susipažins su kitokiomis mokymo ir mokymosi metodikomis.
Anglų kalba + specialybė
Stovyklos, kuriose didžiausias dėmesys skiriamas pasirengti teisės, verslo, finansų ar medicinos studijoms užsienyje. Stovykla vyksta anglų kalba.
Grupinės stovyklos
Jaunuoliai vyks stovyklauti su grupele iš Lietuvos. Grupelę prižiūrės mūsų paskirtas vadovas, su kuriuo tėvai galės susisiekti stovyklos metu.
Pomėgių stovyklos
Neatitrūkite nuo savo hobių nei minutei: dailė, tenisas, kartingai, mada, hip-hop’as, įvairiasi moksliniai tyrimai ir kiti pomėgiai bei visos priemonės jiems ugdyti.
Karjera ir lyderystė
Šiose stovyklose ugdysime jaunuolių gabumus, padėsime teisingai pasirinkti karjerą, išsikelti tikslus. 
Užsienio kalbų stovyklos
Kviečiame mokytis užsienio kalbų geriausiu būdu – tiesiogiai pasineriant į kalbą ir šalies, kurioje ja kalbama, kultūrą

Teiraukitės

 

Turite klausimų?

Jurgita Stankevičiūtė

+370 688 16258

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau