Sėkmingas karjeros planavimas su egoPERFECTUS

Karjeros planavimas

Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Tinkamos karjeros planavimas prasideda nuo savęs pažinimo, tai yra savo asmenybės, norų, gabumų, talentų ir poreikių išsiaiškinimo. Geriausiai asmenybės tipą, tinkamas veiklos sritis, kurioje asmeniui geriausia tobulėti, ir gabumus atskleidžia įvairūs profesijos testai. Tokių asmenybės tipų bei profesijos pasirinkimo testų pasiūla yra didelė, todėl reikėtų rinktis tokį testą, kuris profesionaliai įvertintų asmenybės gabumus, polinkius ir pateiktų originalias rekomendacijas kartu su konkrečių profesinių sričių sąrašu.

Toks profesijos testas yra egoCOMPASS, sukurtas Didžiojoje Britanijoje. Testo atlikimas trunka 3–4 valandas, pats testas sudarytas iš dviejų dalių. Pirmos dalies atsakymai įvardija jaunuolio bendruosius gabumus ir gebėjimus, nusako asmenybės charakteristikas. Antrą dalį sudaro karjeros klausimynas, kuriuo išsiaiškinami tiriamojo interesai, poreikiai ir galbūt neišsakyti norai. Taip pat įvertinama, kokius dalykus jis mokosi mokykloje ar kokį išsilavinimą jau yra įgijęs (jei testą atlieka suaugęs asmuo).

Atlikus profesijos pasirinkimo testą, gaunama originali 16 psl. apimties analizė, kurioje pateikiama išsami informacija apie asmenybės tipą, charakteristikas, taip pat suformuojamas karjeros medis ir pasiūlomas 12 tinkamiausių specialybių sąrašas. egoCOMPASS karjeros testas parodo, kurios konkrečios specialybės tinka asmeniui pagal unikalias savybes ir turimus gabumus, tai yra nurodo, kurioje profesinėje srityje šis asmuo galėtų tobulėti ir tapti savo srities profesionalu.

Gavus egoCOMPASS rezultatus, vyksta asmeninė konsultacija su profesionaliu karjeros konsultantu. Jos metu pateikiami testo rezultatai, jų interpretacija ir tolesnio ugdymo (mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo) rekomendacijos, kurias egoPERFECTUS specialistai padeda įgyvendinti.

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė - Klimavičienė

+370 694 57384

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau