Karjeros planavimas

Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Tinkamos karjeros planavimas prasideda nuo savęs pažinimo, tai yra savo asmenybės, norų, gabumų, talentų ir poreikių išsiaiškinimo. Geriausiai asmenybės tipą, tinkamas veiklos sritis, kurioje asmeniui geriausia tobulėti, ir gabumus atskleidžia įvairūs profesijos testai. Tokių asmenybės tipų bei profesijos pasirinkimo testų pasiūla yra didelė, todėl reikėtų rinktis tokį testą, kuris profesionaliai įvertintų asmenybės gabumus, polinkius ir pateiktų originalias rekomendacijas kartu su konkrečių profesinių sričių sąrašu.

Toks profesijos testas yra egoCOMPASS, sukurtas Didžiojoje Britanijoje. Testo atlikimas trunka 3–4 valandas, pats testas sudarytas iš dviejų dalių. Pirmos dalies atsakymai įvardija jaunuolio bendruosius gabumus ir gebėjimus, nusako asmenybės charakteristikas. Antrą dalį sudaro karjeros klausimynas, kuriuo išsiaiškinami tiriamojo interesai, poreikiai ir galbūt neišsakyti norai. Taip pat įvertinama, kokius dalykus jis mokosi mokykloje ar kokį išsilavinimą jau yra įgijęs (jei testą atlieka suaugęs asmuo).

Atlikus profesijos pasirinkimo testą, gaunama originali 16 psl. apimties analizė, kurioje pateikiama išsami informacija apie asmenybės tipą, charakteristikas, taip pat suformuojamas karjeros medis ir pasiūlomas 12 tinkamiausių specialybių sąrašas. egoCOMPASS karjeros testas parodo, kurios konkrečios specialybės tinka asmeniui pagal unikalias savybes ir turimus gabumus, tai yra nurodo, kurioje profesinėje srityje šis asmuo galėtų tobulėti ir tapti savo srities profesionalu.

Gavus egoCOMPASS rezultatus, vyksta asmeninė konsultacija su profesionaliu karjeros konsultantu. Jos metu pateikiami testo rezultatai, jų interpretacija ir tolesnio ugdymo (mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo) rekomendacijos, kurias egoPERFECTUS specialistai padeda įgyvendinti.

Kitas karjeros testas – gruodžio 27 dieną. Plačiau >


Jus taip pat gali dominti karjeros stovyklos

 

Success Summer Crash Course   egoSOLUTION

Kuo išsiskiria ego perfectus?


Standartiniai karjeros testai

  • Masiškai didelėse grupėse arba internete atliekami įvairūs karjeros testai pateikia tik bendrus rezultatus.
  • Tokie testai parodo galimai tinkamą specialybės kryptį ar sritį.
  • Mažai kalbama apie pačią asmenybę, jo tipą, turimus gabumus ir jų plėtojimą.
  • Tokie testai nepateikia realių pasiūlymų ir rekomendacijų dėl sėkmingo profesijos pasirinkimo, tolesnio ugdymo gairių.

egoPERFECTUS karjeros testas

  • egoCOMPASS karjeros testas atliekamas individualiai su kiekvienu klientu, suteikiant patogias sąlygas atlikti testą.
  • Išsamūs profesijos testo rezultatai, apimantys tiek asmenybės tipo, tiek specialybių pasirinkimo aprašymus, pristatomi per konsultaciją su profesionaliu karjeros konsultantu.
  • Rezultatai paaiškinami, pateikiamos karjeros konsultanto interpretacijos ir realūs pasiūlymai bei veiksmų planas dėl tolesnio akademinio ir asmenybės ugdymo.
  • Individualus planas padeda kryptingai tobulinti pasirinktai profesijai reikalingus įgūdžius.

Turite klausimų?

+370 618 01387

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau