Karjeros planavimas

Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą – Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Ką veiks moksleiviai dienos stovyklos metu?

 • Supras save: savo galimybes, norus, ATEITIES VIZIJĄ.
 • Sužinos jums tinkamas studijų sritis.
 • Susikurs savo motyvacinį laišką.
 • Susidarys įspūdį apie savo galimybes studijuoti tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.
 • Susidėlios savo karjeros ir asmeninės ateities viziją bei realius jos įgyvendinimo žingsnius.
 • PAGERINS AKADEMINĖS ANGLŲ KALBOS LYGĮ:
  – stipriai praturtins savo žodyną;
  – kartą ir visiems laikams išsiaiškins, kas yra anglų kalbos gramatika;
  – išmoks rašyti: esė, laiškus, motyvacinius laiškus;
  – išmoks sėkmingai pasirodyti per interviu;
  – įgis sėkmingo pristatymo įgūdžių.

 

Stovykla skirta tau, jei tu:

 • nori ugdyti savivertę ir pasitikėjimą savimi;
 • nori atrasti sau tinkamą mokymosi būdą;
 • nori atrasti savo asmeninės sėkmės formulę;
 • sieki įgyvendinti savo tikslus ir užsitikrinti sėkmingą ateitį.

 

Stovyklos informacija

 • Anglų kalba: grupės formuojamos pagal anglų kalbos lygį.
 • Trukmė: 50 akad. val.,
 • Stovyklos datos: 06.11 – 06.22 arba 06.22 – 07.05
 • Kaina: 475€.
 • Grupės dydis: iki 10 asmenų.
 • Laikas: pirmadienis – penktadienis, 10:00 – 15:00 val.
 • Amžius: 14 – 18 m.
 • Vieta: egoPERFECTUS biuras Žvėryne.

Pasiklausykite Žinių radijo laidos įrašo, kuriame egoPERFECTUS vadovas, karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas pasakoja plačiau apie šią stovyklą, jos programą ir naudą paaugliams.

Registracija jau vyksta! Norėdami užsiregistruoti rašykite mums užklausą.  Pasinaudokite užklausos forma puslapio dešinėje.

MOKYMŲ TEMOS
GYVENIMO ĮGŪDŽIAI
Kas aš esu? Suprasite svarbiausius žmonių ir charakterių skirtumus. Svarbiausios sėkmingo gyvenimo taisyklės. Nebūk vidutinybe: kaip sustiprinti savivertę. Verslumo pamokos iš jaunuolių.
Kaip kalbėti ir elgtis, kad darytum įtaką kitiems. Kodėl svarbu turėti sektiną pavyzdį. Kaip tapti „minties lyderiu“? Traukos dėsnis: kaip svajoti, kad svajonės išsipildytų?
ASMENINIS EFEKTYVUMAS
Mandagumas: kaip kalbėti diplomatiškai. Retorika: kaip kalbėti įtaigiai. Laiko valdymas: planavimas. Laiko valdymas: kaip atsikratyti „slogučio“.
Mandagumas: kaip atsakyti į neaiškius, keistus klausimus. Mandagumas: kaip valdyti sudėtingą pokalbį. Laiko valdymas: efektyvumas; koncentracija.
AKADEMINIAI ĮGŪDŽIAI
Įvaldysite gramatiką. Praturtinsite žodyną. Motyvacinio laiško rašymas Esė (rašinio) rašymas. Laiško rašymas. Sėkmingo pristatymo įgūdžiai. Sėkmingas pasirodymas per interviu.
KARJEROS EKSPERTŲ PATARIMAI: MASTER CLASS
Rytis Jurkėnas
Profesionalus karjeros konsultantas
Karjeros pasirinkimo praktika: ką privalo žinoti jaunimas?
Vytautas Masiokas
Profesionalus studijų konsultantas
Pasaulinės galimybės siekiant savo svajonių išsilavinimo. Stojimas į užsienio universitetus: procesas, patarimai, naudingos nuorodos.
Asta Blažinskienė Asmenybės tipai, kaip bendrauti su kitokiais nei aš.
Laura Rimkutė Lyderystė, karjera, emocinė kompetencija – kaip tai siejasi.
Diana Šveikovskaja Kaip efektyviai mokytis ir kaip atrasti savo mokymosi stilių?
DIRBTUVĖS
Susikursite savo motyvacinį laišką. Susikursite savo „svajonių lentą“
PAPILDOMAI
Gausite personalizuotą informaciją apie savo anglų kalbos vartojimą bei individualius patarimus jos tobulinimui iš geriausių Lietuvoje anglų kalbos mokymo ekspertų. Atskleisite savo tikrąjį potencialą ir gebėjimus per Asmenybės testą bei Karjeros krypties testą.

Turite klausimų?

Jurgita Stankevičiūtė

+370 688 16258

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Individualūs kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau