Karjeros stovykla „egoSOLUTION“ - Egoperfectus

Karjeros planavimas

Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Savo gyvenimo kelio pasirinkimas – dažnam jaunuoliui iššūkius kelianti užduotis. Daugiausia klausimų kyla tada, kai baigus mokyklą reikia pradėti galvoti apie ateitį, apie profesijos pasirinkimą ir kurį laiką mistiškai skambantį karjeros planavimo kelią. Visos mintys ir apmąstymai veda prie kelių pagrindinių klausimų: „kas aš esu?“, „kokios ateities aš noriu?“ Nesuklysime sakydami, kad kiekvienas teisingas pasirinkimas prasideda nuo savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi. Taip yra ir renkantis profesiją: mokėjimas suvokti savo stipriąsias savybes, sąmoningumas, realistinis aplinkos suvokimas ir sugebėjimas formuluoti tikslus bei rasti efektyviausius jų įgyvendinimo būdus yra esminiai teisingo ir sėkmingą ateitį žadančio karjeros planavimo principai.

Stovyklos programa

KAM SKIRTA?

Stovykla yra būtent tau, jeigu mokaisi 10–12 klasėje ir:

 • sieki svajones paversti realybe;
 • nori ugdyti savivertę ir pasitikėjimą savimi;
 • nori atrasti sau tinkamą mokymosi būdą;
 • nori atrasti savo asmeninės sėkmės formulę;
 • sieki įgyvendinti savo tikslus ir užsitikrinti sėkmingą ateitį.

 

KODĖL TAU TAI VERTINGA?

Praktinių mokymų metu tu:

 • atpažinsi savo stipriąsias savybes, išmoksi pritaikyti savo gebėjimus;
 • ugdysi didesnį pasitikėjimą savimi, savo gebėjimais ir sprendimais;
 • išmoksi daryti pasirinkimus ir suformuluoti savo asmeninius pasiekiamus tikslus;
 • įgysi gebėjimą susidėlioti realistinį šių asmeninių tikslų planą;
 • atrasi ir apsibrėši aiškius pirmuosius žingsnius šiems tikslams pasiekti;
 • įgysi aiškų supratimą ir motyvaciją, kodėl tau reikia būtent tokių tikslų ir kodėl tau verta siekti jų įgyvendinimo;
 • atpažinsi sau efektyviausią mokymosi būdą ir rezultatų siekimą;
 • galiausiai susikursi savo asmeninės ateities viziją ir realius jos įgyvendinimo žingsnius.

 

MOKYMUS VEDA

 • Paulius Ratė – profesionalus koučingo specialistas ir mokymų treneris. Savo koučingo ir mokymų praktikoje Paulius koncentruojasi į vertybėmis pagrįstą lyderystę, suvokimo išplėtimą, asmeninio potencialo atskleidimą. Šiuo metu jis yra „Alliance4“ partneris ir konsultantas , Erickson Coaching International mokymų treneris bei Tarptautinės koučingos federacijos profesionalus sertikuotas koučingo specialistas. Paulius daugiau nei 15 metų vadovavo komercijos padaliniams telekomunikacijų ir bankų sektoriuose, yra pardavimo, derybų, rezultatyvios komunikacijos, lyderystės sričių ekspertas ir praktikas.
 • Asta Blažinskienė – „Alliance4“ partnerė, konsultuojanti vadovus, asmeninio tobulėjimo siekiančius žmones ir koučingo sirtyje dirbanti su jaunimu karjeros pasirinkimo klausimais. Asta yra sertifikuota Erickson College International koučingo specialistė, turinti daugiau nei 15 metų darbo patirtį personalo valdymo srityje, iš jų 12 metų dirbo vadovaujamą darbą. Koučingo konsultacijų ir mokymų praktikoje pagrindinis Astos darbo principas paremtas profesionalia partneryste. Jai vadovaujant ugdomas emocinis ir socialinis intelektas, skatinamas įsisąmoninimas, stiprinama ištvermė bei pasitikėjimas savimi.

ATSILIEPIMAI

„Stovykla tikrai man patiko, buvo smagu, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Svarbiausi įgyti įgūdžiai: piešimo, bendravimo, diskutavimo. Jeigu reikėtų išskirti vieną patį vertingiausią dalyką iš šių mokymų, tai būtų supratimas, kad įmanoma visas svajones įgyvendinti.“ – Eglė Pocevičiūtė

„Manau, svarbiausia tai, kad išmokau gerai suformuluoti savo tikslus, juos išskirstyti ir rasti motyvaciją jų siekti.“ – Augustė Šuliauskaitė

„Planavimas – tai svarbiausias mokymuose įgytas įgūdis. Man jo labai trūko ir tai sukeldavo įvairių problemų. Manau, po šių mokymų mano planavimo įgūdžiai pagerės.“ – Paulius Romkevičius

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė - Klimavičienė

+370 694 57384

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau