Karjeros stovykla „egoSOLUTION“

Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Savo gyvenimo kelio pasirinkimas – dažnam jaunuoliui iššūkius kelianti užduotis. Daugiausia klausimų kyla tada, kai baigus mokyklą reikia pradėti galvoti apie ateitį, apie profesijos pasirinkimą ir kurį laiką mistiškai skambantį karjeros planavimo kelią. Visos mintys ir apmąstymai veda prie kelių pagrindinių klausimų: „kas aš esu?“, „kokios ateities aš noriu?“ Nesuklysime sakydami, kad kiekvienas teisingas pasirinkimas prasideda nuo savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi. Taip yra ir renkantis profesiją: mokėjimas suvokti savo stipriąsias savybes, sąmoningumas, realistinis aplinkos suvokimas ir sugebėjimas formuluoti tikslus bei rasti efektyviausius jų įgyvendinimo būdus yra esminiai teisingo ir sėkmingą ateitį žadančio karjeros planavimo principai.

Stovyklos programa

KAM SKIRTA?

Stovykla yra būtent tau, jeigu mokaisi 10–12 klasėje ir:

 • sieki svajones paversti realybe;
 • nori ugdyti savivertę ir pasitikėjimą savimi;
 • nori atrasti sau tinkamą mokymosi būdą;
 • nori atrasti savo asmeninės sėkmės formulę;
 • sieki įgyvendinti savo tikslus ir užsitikrinti sėkmingą ateitį.

 

KODĖL TAU TAI VERTINGA?

Praktinių mokymų metu tu:

 • atpažinsi savo stipriąsias savybes, išmoksi pritaikyti savo gebėjimus;
 • ugdysi didesnį pasitikėjimą savimi, savo gebėjimais ir sprendimais;
 • išmoksi daryti pasirinkimus ir suformuluoti savo asmeninius pasiekiamus tikslus;
 • įgysi gebėjimą susidėlioti realistinį šių asmeninių tikslų planą;
 • atrasi ir apsibrėši aiškius pirmuosius žingsnius šiems tikslams pasiekti;
 • įgysi aiškų supratimą ir motyvaciją, kodėl tau reikia būtent tokių tikslų ir kodėl tau verta siekti jų įgyvendinimo;
 • atpažinsi sau efektyviausią mokymosi būdą ir rezultatų siekimą;
 • galiausiai susikursi savo asmeninės ateities viziją ir realius jos įgyvendinimo žingsnius.

 

KUR? KADA? KAIP?

 • Data: 2017 spalio 28 d., 2017 lapkričio 11 d., 2017 lapkričio 25 d., 2017 gruodžio 9 d., 2017 gruodžio 22/23 d., 2018 sausio 6 d., 2018 sausio 20 d., 2018 vasario 3 d., 2018 vasario 10 d.
 • Laikas: 13:00 – 17:00
 • Trukmė: 10 užsiėmimų šeštadieniais.
 • Vieta: Vytauto g. 14, Vilnius
 • Kaina: 100 Eur už 1 užsiėmimą.

 

MOKYMUS VEDA

 • Paulius Ratė – profesionalus koučingo specialistas ir mokymų treneris. Savo koučingo ir mokymų praktikoje Paulius koncentruojasi į vertybėmis pagrįstą lyderystę, suvokimo išplėtimą, asmeninio potencialo atskleidimą. Šiuo metu jis yra „Alliance4“ partneris ir konsultantas , Erickson Coaching International mokymų treneris bei Tarptautinės koučingos federacijos profesionalus sertikuotas koučingo specialistas. Paulius daugiau nei 15 metų vadovavo komercijos padaliniams telekomunikacijų ir bankų sektoriuose, yra pardavimo, derybų, rezultatyvios komunikacijos, lyderystės sričių ekspertas ir praktikas.
 • Asta Blažinskienė – „Alliance4“ partnerė, konsultuojanti vadovus, asmeninio tobulėjimo siekiančius žmones ir koučingo sirtyje dirbanti su jaunimu karjeros pasirinkimo klausimais. Asta yra sertifikuota Erickson College International koučingo specialistė, turinti daugiau nei 15 metų darbo patirtį personalo valdymo srityje, iš jų 12 metų dirbo vadovaujamą darbą. Koučingo konsultacijų ir mokymų praktikoje pagrindinis Astos darbo principas paremtas profesionalia partneryste. Jai vadovaujant ugdomas emocinis ir socialinis intelektas, skatinamas įsisąmoninimas, stiprinama ištvermė bei pasitikėjimas savimi.

ATSILIEPIMAI

„Stovykla tikrai man patiko, buvo smagu, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Svarbiausi įgyti įgūdžiai: piešimo, bendravimo, diskutavimo. Jeigu reikėtų išskirti vieną patį vertingiausią dalyką iš šių mokymų, tai būtų supratimas, kad įmanoma visas svajones įgyvendinti.“ – Eglė Pocevičiūtė

„Manau, svarbiausia tai, kad išmokau gerai suformuluoti savo tikslus, juos išskirstyti ir rasti motyvaciją jų siekti.“ – Augustė Šuliauskaitė

„Planavimas – tai svarbiausias mokymuose įgytas įgūdis. Man jo labai trūko ir tai sukeldavo įvairių problemų. Manau, po šių mokymų mano planavimo įgūdžiai pagerės.“ – Paulius Romkevičius

Kuo išsiskiria ego perfectus?


Savo turiniu

 • Daugiau nei  50 akad. val. savęs pažinimo ir tikslų formulavimo praktinių mokymų;
 • 10 itin svarbių temų norint rasti savąjį karjeros kelią;
 • Žymių karjeros konsultantų ir koučingo specialistų patarimai.

Turite klausimų?

+370 618 01387

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau