Studijos užsienyje - prestižinės aukštojo mokslo įstaigos 

Studijos užsienyje

Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Kaip vyksta mūsų konsultacijos?

  • Parinksime pačius tinkamiausius universitetus visame pasaulyje pagal Jūsų individualius poreikius bei finansines galimybes.
  • Pateikisime informaciją apie studijų programas, jų kainas, stipendijas, stojimo terminus ir reikalavimus, reikalingus dokumentus, apgyvendinimą.
  • Patikrinsime Jūsų aplikavimui reikalingus dokumentus.
  • Patikrinsime ir pataisysime Jūsų motyvacinį ir rekomendacinį laišką, suorganizuojame dokumentų išvertimą į anglų kalbą.
  • Už Jus užpildysime aplikacines formas.
  • Padėsime, jei Jums bus reikalinga studento viza (pvz., į Australiją, JAV, Kanadą): pateiksime reikiamų dokumentų sąrašą ir formą vizai gauti, padėsime užpildyti sveikatos patikros dokumentus bei įsigyti sveikatos draudimą.
  • Surasime Jums tinkamą būstą: užregistruosime į studentų bendrabutį ar rezidenciją.
  • Surasime ir nupirksime lėktuvo bilietus pagal palankiausią kainą, skrydžio datą bei trukmę ar kitus Jūsų asmeninius poreikius.
  • Suteiksime visą informaciją apie darbo galimybes ir gyvenimo ypatumus pasirinktoje šalyje.
  • Visu stojimo laikotarpiu atsakysime į Jums aktualius klausimus.

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite + 370 611 11655.

Turite klausimų?

Vytautas Masiokas

+ 370 611 11655

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau