Mokslas ir studijos užsienyje

Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Kaip vyksta mūsų konsultacijos?

 • Parinksime pačius tinkamiausius universitetus visame pasaulyje pagal Jūsų individualius poreikius bei finansines galimybes.
 • Pateikisime informaciją apie studijų programas, jų kainas, stipendijas, stojimo terminus ir reikalavimus, reikalingus dokumentus, apgyvendinimą.
 • Patikrinsime Jūsų aplikavimui reikalingus dokumentus.
 • Patikrinsime ir pataisysime Jūsų motyvacinį ir rekomendacinį laišką, suorganizuojame dokumentų išvertimą į anglų kalbą.
 • Už Jus užpildysime aplikacines formas.
 • Padėsime, jei Jums bus reikalinga studento viza (pvz., į Australiją, JAV, Kanadą): pateiksime reikiamų dokumentų sąrašą ir formą vizai gauti, padėsime užpildyti sveikatos patikros dokumentus bei įsigyti sveikatos draudimą.
 • Surasime Jums tinkamą būstą: užregistruosime į studentų bendrabutį ar rezidenciją.
 • Surasime ir nupirksime lėktuvo bilietus pagal palankiausią kainą, skrydžio datą bei trukmę ar kitus Jūsų asmeninius poreikius.
 • Suteiksime visą informaciją apie darbo galimybes ir gyvenimo ypatumus pasirinktoje šalyje.
 • Visu stojimo laikotarpiu atsakysime į Jums aktualius klausimus.

 

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite + 370 611 11655.


Populiariausios Studijų Kryptys    Studijų Katalogas

Studijos užsienyje tampa vis labiau populiaria tendecija tarp Lietuvos jaunuolių. Kasmet vis daugiau abiturientų nusprendžia rinktis aukštąjį mokslą užsienio šalyse. Studijų svetur populiarumą lemia, tai, jog dažniausiai diplomas, įgytas užsienio universitete, pripažįstamas visame pasaulyje. Tai atveria galimybes įsilieti į užsienio šalių darbo rinką. Be to, užsienio universitetai siūlo itin platų pačių įvairiausių studijų programų pasirinkimą. Todėl kiekvienas jaunuolis tikrai gali atrasti jį dominančią ir perspektyvią specialybę.

Studijos užsienyje – tai puikus būdas tobulinti anglų ar kitą užsienio kalbą, tyrinėti ir pažinti naują kultūrą, šalį, pasisemti naujų įgūdžių ir gyvenimo svetur patirties. Daugelis aukštąjį mokslą užsienio šalyse vertina ne tik kaip gerą kokybiško aukštojo mokslo galimybę, bet ir kaip turtingą asmenybės tobulėjimo procesą. Naujo sociokultūrinio konteksto pažinimas, multikultūrinė aplinka skatina toleranciją, plečia akiratį, atsiveria galimybė geriau pažinti save.

Svarbu paminėti, jog užsienio aukštojo mokslo švietimo sistemos orientuotos į praktines studentų žinias, atsižvelgiama į darbo rinką. Neretai „sausa“ teorija pritaikoma praktiniuose projektuose arba praktikos didelėse kompanijose metu. Visa tai skatina abiturientus aukštojo mokslo siekti pasirinktoje užsienio valstybėje. Tačiau studijų šalies, specialybės ir mokymo įstaigos pasirinkimas yra labai atsakingas žingsnis.

egoPERFECTUS specialistai – aukštojo mokslo užsienyje ekspertai, apkeliavę daugumą užsienio šalių, susipažinę su jų švietimo sistemomis, aplankę prestižiškiausias aukštojo mokslo įstaigas. Šie ekspertai, naudodami specialią egoMAPPING metodiką, išsiaiškina tikruosius tiek moksleivių, tiek tėvų studijų užsienyje poreikius ir tikslus. Analizės metu atskleidžiamos moksleivio galimybės, norai, ateities vizijos ir tėvų lūkesčiai. Jeigu studijas užsienyje renkasi suaugęs žmogus, egoMAPPING metodika taikoma siekiant išanalizuoti jo individualius poreikius.

Bendrovės egoPERFECTUS specialistai, gavę informaciją, vadovaudamiesi įgyta patirtimi, ieško tinkamiausio studijų užsienyje varianto. Pagal asmens polinkius, galimybes ir ateities planus jie pasiūlo tinkamiausią užsienio mokyklą, kuri skatins asmenybę tobulėti ir kurti sėkmingą ateitį. egoMAPPING metodika padeda nuosekliai dirbti siekiant išrinkti tinkamą aukštojo mokslo įstaigą: pirmiausia išsiaiškinami poreikiai, analizuojami galimi pasirinkimo variantai, priimamas sprendimas ir pasirūpinama išvykimu į pasirinktą universitetą.

Į egoPERFECTUS siūlomų universitetų sąrašą įtrauktos tik tam tikrus aukštus kokybinius kriterijus atitinkančios aukštojo mokslo įstaigos iš viso pasaulio.

Kuo išsiskiria ego perfectus?


Standartinės konsultacijos

 • Moksleiviai patys išsirenka studijų programas ir universitetus.
 • Per konsultacijas padedama susitvarkyti stojimo dokumentus ir juos išsiųsti.
 • Kompetetinga pagalba renkantis specialybę ar universitetą – minimali.

egoPERFECTUS konsultacijos

 • Įmonė bendradarbiauja su geriausios kokybės, prestižinėmis aukštojo mokslo įstaigomis visame pasaulyje.
 • egoMAPPING metodika padeda atskleisti svarbiausius moksleivio tikslus, poreikius, kurie skatina rinktis studijas užsienyje.
 • Pagal unikalią moksleivio asmenybę, jo tikslus, akademinius pasiekimus ir turimus gabumus specialistai parenka tinkamiausią studijų užsienyje variantą, kuris visapusiškai atitiktų jo asmeninio tobulėjimo siekius ir padėtų jam ugdyti savąjį pranašumą.

Turite klausimų?

+ 370 611 11655

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau