Seminarai ir Mokymai - Egoperfectus

Seminarai ir Mokymai

Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Kiekvieną dieną mus supa vis daugiau informacijos, kurią mums reikia žinoti, norint neatsilikti nuo laikmečio, nesenti profesinėje srityje ar tiesiog siekiant būti įdomiu pašnekovu. Mes keičiamės idėjomis su kolegomis ir draugais, skaitome, lankome įvairius kursus ir mokymus. Prenumeruojame įvairių mums įdomių puslapių naujienas, siunčiamės programėles, gauname naujienlaiškius, sekame šimtus įtakingų žmonių arba verslų socialiniuose tinkluose, o sporto salėje klausomės ne tik muzikos, bet ir naujienų. XXI amžiuje net negalime taip paprastai palikti darbo vietos, nes laiškus, kalendoriaus priminimus apie susitikimus ir statistikos pasikeitimus CRM‘uose gauname į savo išmanųjį telefoną. Klausimas, ar suvaldome ir panaudojame visą informaciją, ar vakare jaučiamės gerai, prasmingai praleidę dieną?

egoPERFECTUS komanda siekia, kad atsakymas į šį klausimą būtų su kuo daugiau teigiamų atspalvių. Mes norime, kad visa informacija, kurią gaunate nuolatos, padėtų jums tobulėti, kad jūsų hobiai, veiklos ar kursai, kuriuos lankote, būtų naudingi asmeninio augimo procesui.

Kartu šių tikslų sieksime mūsų praktinėse paskaitose. Praktinių paskaitų metu kiekvienas stengsimės atskleisti savo asmeninį potencialą, išmoksime būti efektyviais ir balansuoti tarp darbo ir produktyvaus laisvalaikio. Nuskambės banalokai, bet, manome, kad čia mokysimės būti laimingesniais.

Seminarus organizuojame įmonėse: vadovams, personalo specialistams arba darbinėms grupėms. Laikas, vieta, seminaro tema parenkama pagal jūsų individualius poreikius. Kviečiame sužinoti daugiau arba užsakyti tel.: +370 688 16258 arba užklausos formos pagalba (viršuje, dešinėje).

Mokymų temos:

 • Asmeninis efektyvumas
 • Lyderystė
 • EQ – Emotional Intelligence
 • Sklandi komunikacija
 • Sąmoningumas
 • Neuromokslais pagrįsta saviugda
 • Tikrieji tikslai
 • Motyvacijos kilmės paslaptys
 • Nerealizuoti vidinio potencialo resursai
 • Neuromokslai – nauja pasaulinė tenencija. Kuo tai naudinga jums ir jūsų organizacijai.
 • Įtaigus, aiškus prezentavimas
 • Efektyvus laiko panaudojimas ir prioritetų valdymas
 • Stresinių situacijų valdymas
 • Pardavimai
 • Aptarnavimas

Turite klausimų?

Jurgita Stankevičiūtė

+370 688 16258

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau