Vidurinis mokslas užsienyje

Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Kaip vyksta mūsų konsultacijos?

 • Naudojant egoMAPPING metodiką, siekiama išsiaiškinti tikruosius moksleivio mokymosi užsienyje poreikius ir lūkesčius.
 • Jau per pačią pirmą konsultaciją aktyviai bendrauti įtraukiami ir tėvai, ir vaikai. Siekiama išsiaiškinti ir suprasti tėvų poreikius, moksleivių asmenines savybes, turimus ar galimus lavinti gabumus.
 • Įvertinami esami pasiekimai, akademiniai įvertinimai, pažymos iš mokyklos, atliekami dokumentų vertimai.
 • Pateikiami vidurinio mokslo pasiūlymai, kurie yra tinkamiausi pagal moksleivio tobulėjimo poreikius.
 • Tvarkingai užpildomi stojimo dokumentai.
 • Derinami ir organizuojami pažintiniai vizitai į užsienio mokyklas.
 • Organizuojami pasiruošimo kursai stojamiesiems mokyklų egzaminams.
 • Gautų pasiūlymų aptarimas, sutarties su pasirinkta mokykla pasirašymas, visų reikiamų formų užpildymas.
 • Pagalba pasiruošiant mokslams užsienyje: akademinių dalykų mokymas anglų kalba, pagal pasirinktos mokyklos programą.

 

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite +370 620 22210.


Vidurinis išsilavinimas užsienyje – tai galimybė moksleiviams įgyti aukštos kokybės vidurinio mokslo diplomą ir lavinti pasirinktos srities gabumus. Vidurinis mokslas užsienyje vertingas dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia tai, jog užsienio šalių švietimo sistemos formavosi dešimtmečius ar net šimtmečius, todėl jos išsiskiria stabilumu ir tradicijomis. Vidurinis mokslas pasižymi aukšta kokybe, teorija neatsiejama nuo praktikos, kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys, be to, jaunimui siūloma labai plati ir įdomi popamokinė veikla. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Šveicarija, Prancūzija ar Australija siūlo itin aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą su tam tikromis sporto ar meninės veiklos specializacijomis. Todėl mokiniai gali derinti akademinius mokslus ir kitas popamokines veiklas.

egoPERFECTUS taip pat moksleiviams siūlo mainų programas užsienyje. Šis pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori pasitobulinti užsienio kalbą, geriau pažinti pasirinktą šalį mokantis užsienio vidurinėje mokykloje vieną trimestrą, semestrą ar visus akademinius metus. Mainų programos užsienyje suteikia tinkamas sąlygas pagilinti pasirinktos užsienio kalbos žinias, susipažinti su nauja šalimi ir jos kultūra, be to, tai gera proga ugdyti savarankiškumą, atrasti naujų pomėgių.

Patirtis, įgyta vidurinėje mokykloje užsienyje nors ir per trumpą laiką, turi įtakos sėkmingai karjerai. Mainų programa suteikia galimybę pabuvoti kitoje kultūroje: paauglys turi progą pažinti ir įvertinti save kitame sociokultūriniame kontekste. Tokia patirtis keičia mąstymą, kitaip suvokiama ankstesnė ir dabartinė aplinka, ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą. Jaunas žmogus, skatinamas užsienio švietimo sistemos, pradeda suvokti savo gebėjimus, poreikius ir norus. Jis kryptingai siekia savų tikslų akademinėje, pomėgių srityje. Tai padeda ateityje, pabaigus mokyklą, pasirinkti tinkamą profesinę sritį, sėkmingai siekti karjeros.

Gilias profesines žinias ir ilgametę patirtį turintys egoPERFECTUS specialistai, konsultuodami vidurinio išsilavinimo užsienyje klausimais, taiko originalią egoMAPPING metodiką. Ši metodika padeda išsiaiškinti poreikius, išanalizuoti galimus pasirinkimo variantus ir priimti galutinį sprendimą renkantis vidurinę mokyklą.  Į bendrovės egoPERFECTUS siūlomų mokyklų sąrašą įtrauktos tik tam tikrus kokybinius kriterijus atitinkančios mokyklos iš viso pasaulio, išsiskiriančios aukšta mokslo kokybe. Šiose mokyklose dirba tik profesionalūs pedagogai bei teikiama daug papildomo ugdymo galimybių.

Kuo išsiskiria ego perfectus?


Standartinė konsultacija

 • Išsiaiškinami vaiko akademiniai pasiekimai ir šeimos finansinės galimybės.
 • Pasiūlomi vidurinių mokyklų užsienyje variantai, parenkami pagal finansines galimybes, o ne tėvų lūkesčius, moksleivio asmenines savybes.
 • Nėra gilinamasi į moksleivio motyvaciją ar gebėjimus, dominančią popamokinę veiką.

egoPERFECTUS konsultacija

 • Naudojant egoMAPPING metodiką, siekiama išsiaiškinti tikruosius kliento mokymosi užsienyje poreikius ir lūkesčius.
 • Jau per pačią pirmą konsultaciją aktyviai bendrauti įtraukiami ir tėvai, ir vaikai. Siekiama išsiaiškinti ir suprasti tėvų poreikius, moksleivių asmenines savybes, turimus ar galimus lavinti gabumus.
 • Šios žinios padeda atrasti ir pateikti aukščiausios kokybės vidurinio mokslo užsienyje pasiūlymus, kurie iki tol galbūt net nebuvo svarstyti, tačiau gali būti vaikui patys tinkamiausi, padėti atskleisti jo unikalią asmenybę, gabumus, padėti siekti puikių akademinių aukštumų.

Turite klausimų?

+370 620 22210

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau