Mokslas užsienyje - prestižinėse vidurinėse mokyklose

Vidurinis mokslas užsienyje

Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Kaip vyksta mūsų konsultacijos?

  • Naudojant egoMAPPING metodiką, siekiama išsiaiškinti tikruosius moksleivio mokymosi užsienyje poreikius ir lūkesčius.
  • Jau per pačią pirmą konsultaciją aktyviai bendrauti įtraukiami ir tėvai, ir vaikai. Siekiama išsiaiškinti ir suprasti tėvų poreikius, moksleivių asmenines savybes, turimus ar galimus lavinti gabumus.
  • Įvertinami esami pasiekimai, akademiniai įvertinimai, pažymos iš mokyklos, atliekami dokumentų vertimai.
  • Pateikiami vidurinio mokslo pasiūlymai, kurie yra tinkamiausi pagal moksleivio tobulėjimo poreikius.
  • Tvarkingai užpildomi stojimo dokumentai.
  • Derinami ir organizuojami pažintiniai vizitai į užsienio mokyklas.
  • Organizuojami pasiruošimo kursai stojamiesiems mokyklų egzaminams.
  • Gautų pasiūlymų aptarimas, sutarties su pasirinkta mokykla pasirašymas, visų reikiamų formų užpildymas.
  • Pagalba pasiruošiant mokslams užsienyje: akademinių dalykų mokymas anglų kalba, pagal pasirinktos mokyklos programą.

Vidurinių mokyklų sąrašas Susitikimai su mokyklomis

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite +370 620 22210.


Vidurinis išsilavinimas užsienyje – tai galimybė moksleiviams įgyti aukštos kokybės vidurinio mokslo diplomą ir lavinti pasirinktos srities gabumus. Vidurinis mokslas užsienyje vertingas dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia tai, jog užsienio šalių švietimo sistemos formavosi dešimtmečius ar net šimtmečius, todėl jos išsiskiria stabilumu ir tradicijomis. Vidurinis mokslas pasižymi aukšta kokybe, teorija neatsiejama nuo praktikos, kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys, be to, jaunimui siūloma labai plati ir įdomi popamokinė veikla. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Šveicarija, Prancūzija ar Australija siūlo itin aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą su tam tikromis sporto ar meninės veiklos specializacijomis. Todėl mokiniai gali derinti akademinius mokslus ir kitas popamokines veiklas.

egoPERFECTUS taip pat moksleiviams siūlo mainų programas užsienyje. Šis pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori pasitobulinti užsienio kalbą, geriau pažinti pasirinktą šalį mokantis užsienio vidurinėje mokykloje vieną trimestrą, semestrą ar visus akademinius metus. Mainų programos užsienyje suteikia tinkamas sąlygas pagilinti pasirinktos užsienio kalbos žinias, susipažinti su nauja šalimi ir jos kultūra, be to, tai gera proga ugdyti savarankiškumą, atrasti naujų pomėgių.

Patirtis, įgyta vidurinėje mokykloje užsienyje nors ir per trumpą laiką, turi įtakos sėkmingai karjerai. Mainų programa suteikia galimybę pabuvoti kitoje kultūroje: paauglys turi progą pažinti ir įvertinti save kitame sociokultūriniame kontekste. Tokia patirtis keičia mąstymą, kitaip suvokiama ankstesnė ir dabartinė aplinka, ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą. Jaunas žmogus, skatinamas užsienio švietimo sistemos, pradeda suvokti savo gebėjimus, poreikius ir norus. Jis kryptingai siekia savų tikslų akademinėje, pomėgių srityje. Tai padeda ateityje, pabaigus mokyklą, pasirinkti tinkamą profesinę sritį, sėkmingai siekti karjeros.

Gilias profesines žinias ir ilgametę patirtį turintys egoPERFECTUS specialistai, konsultuodami vidurinio išsilavinimo užsienyje klausimais, taiko originalią egoMAPPING metodiką. Ši metodika padeda išsiaiškinti poreikius, išanalizuoti galimus pasirinkimo variantus ir priimti galutinį sprendimą renkantis vidurinę mokyklą.  Į bendrovės egoPERFECTUS siūlomų mokyklų sąrašą įtrauktos tik tam tikrus kokybinius kriterijus atitinkančios mokyklos iš viso pasaulio, išsiskiriančios aukšta mokslo kokybe. Šiose mokyklose dirba tik profesionalūs pedagogai bei teikiama daug papildomo ugdymo galimybių.

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau