Renginiai ir paskaitos

Tavo sėkmės kelias į prestižinius universitetus su Bosworth koledžu

  • Kovo 16 d. 16:00 val. – „KALBA“ ofisas, Vytauto per. 32, Kaunas
  • Kovo 19 d. 15:30 val. – „Novotel Vilnius Centre“ viešbutis, Gedimino pr. 16, Vilnius

Į daugumą gerų Didžiosios Britanijos universitetų galima įstoti tiesiog pateikus vidurinės mokyklos diplomą, bet jei jūsų taikinys University of Cambridge, University of Oxford, UCL (University College London), Imperial College London, University of Manchester arba London School of Economics and Political Science (LSE) – ar kitos „įžymybės“ vien gerų egzaminų balų nepakaks. Kviečiame sužinoti, kaip pasirengti studijoms būtent prestižiniuose Didžiosios Britanijos universitetuose.

Šis seminaras skirtas:

  • moksleiviams, kurie nori sužinoti, kaip pasiruošti būsimoms studijoms prestižiniuose Didžiosios Britanijos universitetuose;
  • suaugusiems, kurie domisi savo vaikų galimybėmis mokytis arba studijuoti Didžiojoje Britanijoje;
  • suaugusiems, kurie ieško edukacinių vasaros programų, stovyklų savo vaikams užsienyje.

Bosworth Independent College atstovai pasidalins savo patirtimi, ko reikia, norint įstoti į žinomiausius universitetus. Taip pat koledžas supažindins su vidurinio mokslo užsienyje galimybėmis, papasakos apie savo mokymosi programas, skiriamas stipendijas Bosworth Independent College moksleiviams ir vasaros programas bei stovyklas.

Seminaras nemokamas, registracija būtina.

Klauskite, registruokitės

 

 

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Individualūs kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau