egoCOMPASS metodika - profesijos tinkamumo nustatymas

Personalizuota edukacija

egoCOMPASS metodika, skirta išsiaiškinti, kokios profesijos sritys konkrečiam asmeniui yra tinkamiausios, kas jam galėtų teikti didžiausią pasitenkinimą ir motyvaciją mokytis bei ateityje siekti karjeros.

Žmonės mokosi įvairiausių dalykų dėl skirtingų tikslų. Korepetavimo – kad gautų geresnius pažymius ar laimėtų olimpiadose, kalbų – dėl saviugdos, turiningesnių atostogų svečiose šalyse arba konkurecinio pranašumo darbo rinkoje. Jaunuoliai studijuoja ar mokosi užsienyje siekdami aukščiausios kokybės išsilavinimo arba išbando savo jėgas vasaros programose užsienio universitetuose.

Daugiausia, tiesiogiai ar netiesiogiai, mes mokomės dėl savo karjeros: geri pažymiai mokykloje = geras aukštasis išsilavinimas = geras darbas? Iš patirties žinome, kad sunkiausia nuspręsti, koks gi bus tas darbas. Ar sieksime karjeros aukštumų medicinoje ar programavime, dizaino ar muzikos srityse?

egoCOMPASS metodika skirta konkrečiai išsiaiškinti, kur glūdi jaunuolio kompetencijos.

egoCOMPASS sudaro Didžiojoje Britanijoje sukurtas testas, išsami konsultacija su patyrusiu, profesionaliu karjeros konsultantu ir ugdymo plano parengimas. Testą sudaro 90 puslapių klausimų ir užduočių, kurios konkrečiai pamatuoja tam tikrus gebėjimus, interesus, gabumus.  Atlikus testą, gaunama unikali 16 puslapių analizė, kurioje pateikiama išsami informacija apie asmenybės tipą, charakteristiką, suformuotas karjeros medis ir siūlomas 12 labiausiai tinkamų specialybių sąrašas. Po testo seka konsultacija su Ryčiu Jurkėnu arba Asta Blažinskiene, kurios metu pristatimo rezultatai. Konsultacijos metu parengiamas edukacijos planas, asmeninio ugdymo rekomendacijos.

Konsultacijos metu dalyvauja ir testą atlikęs jaunuolis ir jo tėvai.

daugiau apie testą

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė - Klimavičienė

+370 694 57384

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Pagal Jūsų išsikeltus tikslus kartu išsirenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.  

Daugiau

Studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais ir psichologais padės Jums rasti savo karjeros kelią.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Stovyklos užsienyje


Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau