Straipsniai

Kviečiame pasiskaityti įvairios tematikos egoPERFECTUS straipsnius, kurie supažindins jus asmeninio pranašumo siekimo būdais, tarptautinėmis edukacijos naujovėmis, vidurinio ir aukštojo mokslo ypatumais, nauda ir prestižinėmis švietimo įstaigomis visame pasaulyje.

Kalbų stovyklos Amerikoje

 

Kiekvienas turime savo unikalias sėkmės istorijas. Tikime, jog vasaros stovykla Amerikoje – tai galimybė, kuri gali pavirsti Jūsų vaiko pirmaisiais žingsniais link savos sėkmės istorijos kūrimo.

Pristatome įdomias ir lavinančias vasaros kalbų stovyklas Amerikoje. Šios stovyklos – tai puikus tobulėjimo būdas norintiems pasitobulinti anglų kalbą, smagiai praleisti vasaros atostogas ir pažinti įspūdingą Amerikos kultūrą.

Vasaros stovyklų metu moksleiviai mokosi anglų kalbą su profesionaliais dėstytojais. Pamokų metu jie tobulina bendruosius anglų kalbos įgūdžius bei renkasi pamokas iš jiems aktualių tematikų. Taip pats anglų kalbos mokymosi procesas tampa įdomiu ir motyvuojančiu. Be to, smagus kasdienis bendravimas anglų kalba su bendraamžiais leidžia greičiau ir efektyviau įsisavinti šnekamosios kalbos įgūdžius.

Manome, jog gera vasaros stovykla turėtų būti saugi ir magiška vieta, kurioje vaikai ir paaugliai galėtų susirasti naujų draugų, atrasti naujus hobius, plėsti pasaulėžiūrą, mokytis savarankiškumo ir įgyti tarpkultūrinės patirties. Todėl po pamokų jaunuolių laukia smagus ekskursijų ir lavinančių būrelių pasaulis, kuriame jie atranda naujas žinias ir pomėgius, susipažįsta su Amerikos kultūra, miestais ir žmonėmis.

egoPERFECTUS specialistai stovyklų atrankai taiko griežtus reikalavimus ir bendradarbiauja tik su geriausiomis vasaros kalbų stovyklomis Amerikoje. Konsultacijos metu taikoma unikali egoMAPPING metodika, kuri leidžia jaunuoliui pasiūlyti jam tinkamiausią stovyklos variantą pagal esamus poreikius ir norimus tobulinti gabumus.

Jeigu susidomėjote – kviečiame pasiskaityti apie anglų kalbos stovyklas Niujorke, Čikagoje ir Majamyje plačiau arba tiesiog parašyti mums užklausą:


Turite klausimų ar pageidavimų?

Parašykite žinutę
Jūsų konfidencialumas ir privatumas - mūsų veiklos vertybės. Patikėti kontaktiniai duomenys nebus naudojami niekam kitam, kaip tik susisiekti su Jumis.

Turite klausimų?

+370 618 01387

Personalizuotos edukacijos paslaugos

Individualūs kalbų kursai


Mokome įvairių užsienio kalbų Lietuvoje ir užsienyje pagal individualius asmens, grupės ar įmonės tikslus. Remdamiesi egoTRACKING metodika, nustatome asmens, grupės ar įmonės darbuotojų lūkesčius, efektyviausią mokymosi stilių bei pasiūlome tinkamiausius individualius kalbų kursus.

Daugiau

Mokslas ir studijos užsienyje


Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Daugiau

Karjeros planavimas


Didžiojoje Britanijoje sukurtas originalus karjeros testas egoCOMPASS, kurio vieninteliai atstovai yra egoPERFECTUS – tai priemonė, padedanti atpažinti unikalios asmenybės savybes, polinkius į tam tikras veiklas bei tinkamiausias specializacijos kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybę.

Daugiau

Kalbų stovyklos užsienyje


Kalbų stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Daugiau

Seminarai ir Mokymai


Praktiniai mokymai įvairiomis temomis skirti personalo specialistams, vadovams, įmonėms ir tiesiog kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo. Mokysimės tokių įgūdžių kaip efektyvumo, prioritetų valdymo, sklandaus ir įtaigaus komunikavimo, atsparumo stresui ir daugybės kitų.

Daugiau

Karjeros stovykla „egoSOLUTION“


Personalizuotos edukacijos kompanija „egoPERFECTUS“ kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Daugiau

Korepetitorių paslaugos


Profesionalūs egoPERFECTUS mokomųjų dalykų korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Daugiau

Karjeros planavimo ir lyderystės stovykla


Leiskite savo vaikui vasarą praleisti prasmingai. Rinkitės karjeros planavimo ir lyderystės stovyklą per anglų kalbą - Success Summer Crash Course. Šioje stovykloje moksleiviai gilinsis į karjeros planavimo ir savęs pažinimo temas kartu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Moksleiviai žinių semsis iš geriausių karjeros specialistų ir anglų kalbos trenerių.

Daugiau

egoMENTORING mentorystė


egoMENTORING sesijos padės sekti savo užsibrėžtų tikslų su karjeros konsultanto arba koučingo specialisto pagalba. Šių sesijų metu ne tiktai suformuojami asmeniniai karjeros tikslai, bet ir vystomos efektyviausios jų įgyvendinimo strategijos.

Daugiau

Vidurinis mokslas užsienyje


Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Daugiau

Prigimčių ir intelektų testas


„Multiple Natures“ - kitoks asmenybės testas. Atlikus jį lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Daugiau